Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak izgulnak a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak izgulnak a női mellre,fenékre. De ezeknek mi a a férfi megfelelője? A nők melyik férfi testrészekre izgulnak?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen tudatlan, csak én nem tudom?😅


illetve ha már a női mell/segg szexuális dolognak számít, ebben a tudatban is kirakják őket az utcán...érdekes🤔



júl. 7. 09:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Én pl.be tudok nedvesedni rendesen egy szép mellkastól, kockás hastól, kemény seggtől, izmos vádlitól.

Meg természetesen egy szép guszta, méretes faroktól. 😉


36N

júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát azért kockás has nincs mindenkinek. ellentétben minden nőnek van segge, mellei.

Egy kemény farokra megértem hogy fel lehet izgulni, az tényleg szexi. :) elég ha 12-13cm feletti, az is nagyon szexi. főleg ha még szerelem is van.

júl. 7. 09:47
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Én imádom a páromnak a fenekét fogdosni, imádom a széles vállait meg az izmos karjait fogdosni, simogatni, vagy akár csak nézni

27N

júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

#2 melle és segge sincs minden nőnek... Meg miért kell, hogy mindenkinek legyen, csak arra lehet felizgulni? Férfiaknak is más és más formájú mellek tetszenek. Van akinek a kicsi, van akinek a hatalmas, sőt, van akinek a szilikon. Ne vegyél mindenkit egy kaptafa alá.


Nekem azért kell néhány szó, hogy nedves legyek egy férfitől, én ilyen régimódi vagyok. Nem csak szerelemből szexelek, voltak szexkapcsolataim, de nagyon ki kell, hogy éhezzek, hogy nedves legyek csak látványra.

Na de kérdésre válaszolva. Megnézem a széles vállakat, a tipikus "delta" alkatot, a karokat, lábakat, tetszik, ha vaskos, izmos. A vékony férfiak nem tetszenek. A nagyon kidolgozott kockahas engem annyira nem érdekel. A feneket is nyilván megnézem, de nálam talán nem elsődleges, persze jó , ha formás :D Az arcot is nagyon megnézem, de ez nem egészen szexuális jellegű.

júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy férfinak tónusos a felsőteste, egészen pontosan a melltől felfelé az álla vonaláig. Amikor a kulcscsont hangsúlyos, nekem az a legszexibb. De a hát/váll is nagyon vonzó tud lenni.
júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő például a kezekért vannak oda. De általában a szőrös, férfias kéz. mellkas, borosta, szemek.
júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Olyan nincs hogy egy nőnek ne legyen segge, vagy melle. (lehet hogy van de nagyon ritkaság) A kicsi segg/mell is segg/mell. Hiába kicsi, de van


Viszont köszi a választ:)

júl. 7. 10:03
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nők nincsenek annyira oda a férfi testért, mint a férfiak a női testért, és ez elég kiábrándító is sokszor.
júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A szemei a mosolya a szakalla a bajsza az erintese a nevetese


Ezek varazsolnak el.

júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

inkább szexuális vonzódásokra gondolok, fiúként nekem is többet számít az arc, stb mint a fenék, mell.

De van az amikor nem jön be a csaj/nő, de ott van a segge melle ami még vonzó lehet.. :D

júl. 7. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!