Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírom már szex nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már szex nélkül?

Figyelt kérdés

A megőrüles határán vagyok, mindenhol csak jó pasikat látok, ömlik a szexualitás mindenhonnan, én pedig nem szexeltem 6 hónapja...

Ahhoz hogy odamenjek egy pasihoz, gyáva vagyok, csak vagyokozok a strandon a pasik után.

Belefogok őrülni ebbe.


júl. 6. 18:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

Anyám Ennyi hülyeséget.

Akkor ha nő vagy miert nincs egyszerű dolgod ?

Persze nem kell fűvel fával de az okát ha elárulnad sokat segitene.

júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%

Erre én is kiváncsi vagyok.


Egy 22 éves csajnak nem kell odamennie senkihez. Szó szerint a pasik annyian mennek hozzá, hogy le se bírja vakarni mindet. Szóval miért is nehéz a dolgod?

júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy társkeresőre felmemmetek ha annyira akartok napi 10 emberrel is összejöhet
júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ronda vagy, ha nem környékez meg senki.
júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
#24 nincs olyan ronda fiatal lány akit ne akarna 100 pasi azonnal megdugni
júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Sztem is kamu a kérdés. Elég ha FB társkeresőn fent van vagy Tinderen és biztos vagyok benne egy normális képpel kap naponta min 10 matchet és abból tud válogatni, ki a szimpatikus és ki nem. Főleg ha még ki is írja csak laza kapcsolatot keres, sőt bele írja még szex kapcsolatot akar, fixen talál. Csak randira kell elmennie és kész.
júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%
Én jó nő voltam fiatalon, még sem kertek közelebb jönni a pasik hozzám. Most 75 évesen meg màr ahh
júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%
Majd megszokod, mindent meg lehet szokni. Engem még fiatalon sem akartak megdugni, már rég beletörődtem ebbe.
júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
77%
Igazi privátvadász kamukérdés.
júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!