Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírom ki nevetés nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki nevetés nélkül ha szexelnek, normális ez? 21/L

Figyelt kérdés
Nem tudom, de nem tudok komoly képet vágni. Meglátom a pasi arcát mint erőlködik, és kész, végem. xD Küszködnöm kell, hogy el ne röhögjem magam. (Nagyon nem szeretném ha azt gondolná, hogy azon röhögök, hogy hogyan csinálja.) szóval elég kellemetlen. Sokszor arra is gondolok, hogy mit gondolnának a szüleim, hogy mit csinálok és emiatt is nevetnem kell. Hiába jó érzés a szex valahogy fura és nem tudom megszokni. Emiatt orálozni sem tudok, mert félek elkezdenék fogazni a nevetéstől

2021. máj. 30. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy elég érett hozzá
2021. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Na, itt egy remek példa arra, hogy mennyire nem az életkoron múlik, hogy fejben hol tart az ember.
2021. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha 3 napig nem fürdene a csávó, akkor bizony a nevetés keserű arcba menne át. Hopp a túrós csusza. 😃
2021. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha úgy megcsinálnálak, hogy azt éreznéd rommá vagy .aszva, majd egy tantrikus ujjazás közben taknyosra lennél .opatva és közben vagy 3x elmennél,

ezek után nem lenne nevetés, csak kielégűlt mosolygás! 😊

2021. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Éretlen vagy.
2021. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, idővel majd megtanulod kezelni.
2021. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy zavarban vagy, vagy egyszerűen éretlen vagy még hozzá. Vagy elég béna partnereid lehetnek, amikor szexelünk, azt se tudom merre vagyok az érzéstől, eszembe se jutna nevetni.
2021. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy egyszerű reakció! Én egyszer egy rokon halála után alig tudtam megállni hogy ne röhögjek folyton. Ez ugyanaz csak makkban! És ez akaratlanul jött, mint a Hősnőnk esetében! Beszéljünk róla!
2021. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kíváncsi lennék, de csak úgy ha valóban eltudod magad engedni, és tényleg nevetnél közben! Egyébként szerintem abszolút nem vagy ott agyban minden másra gondolsz azért van ez!
2021. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
úgy seggbekúrlak a nagy f@szommal, hogy lehorgad a vigyor az arcodról és könyörgőre fogod!
2021. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!