Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre kevésbé bírom szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé bírom szex nélkül, pedig nem lehet, mit lehet tenni? N

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyaként képtelenség párt találni, alkalmit se kereshetek mert szégyellem a mellem, ami tönkrement a szoptatástól. Mellműtét megoldás lenne, de mi van ha nem múlik el a szégyenérzet? Több éve élek szex nélkül és azt hittem, idővel jobb lesz, de harminc felett egyre rosszabb, mintha megbolondult volna a testem. Ha segít, akkor veszek segédeszközt, eddig nem volt.
2020. ápr. 10. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudnad, mennyire maskepp nez rad egy ferfi, mint ahogy te magadra, nem felnel emiatt szexelni.
2020. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Alkalmitól szégyelled a melled akitől csak annyit akarsz, hogy megdugjon rendesen?

Olyan amilyen, van épp elég oldal ahol akár úgy is lehet ismerkedni, hogy mindent megmutatsz magadból így nem lesz zsákbamacska. Akinek nem tetszik meg bekaphatja.

2020. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit mondjak én aki skizofrén? Szedd össze magad ez csak kifogás
2020. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A férfiaknak fontos, hogy esztétikus és kívánatos legyen, amit fognak. Egy kis cici is lehet az, de nekem nem csak minimális, hanem nagyon csúnya is. Pedig fontos része volt a szexnek mert ez volt a fő erogén zónám, most pedig főként emiatt nem merek belevágni semmibe.
2020. ápr. 10. 22:58
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedj csak nyugodtan. Hidd el a pasik máshogy néznek a női testre. Nekem is van problémám a testemmel de van amit észre se vesznek a pasik:D van ami meg egyáltalán nem is zavart senkit sőt.. Szóval nyugodtan merj ismerkedni;)
2020. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4 férfi vagyok, láttam már csúnya mellet de ettől függetlenül toltam volna a csajt mint a lopott biciklit.

Illetve mint írtam van rá lehetőség, hogy felkészítsd a delikvenst.

2020. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen átszeretkezném veled az éjszakákat, nappalokat. Detto, évek óta semmi szex, és kapcsolat. F
2020. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg a privátokat is. Azok a férfiak, akik azt írják, nem számít, azok komolyan is gondolják, vagy még nem láttak tönkrement cicit?
2020. ápr. 10. 23:22
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem komolyan gondolják.

Amelyiknek fontosabb az, hogy milyen a cicid, mint te, az nem is téged akar, hanem a tested

2020. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha nagyon zavar nyugodtan csináltasd meg. Fog adni egy kis önbizalmat az biztos. De csak ha nagyon szorongsz emiatt. Fiatal vagy ismerkedj nyugodtan:)

L

2020. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!