Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre kevésbé bírom szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé bírom szex nélkül, pedig nem lehet, mit lehet tenni? N

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyaként képtelenség párt találni, alkalmit se kereshetek mert szégyellem a mellem, ami tönkrement a szoptatástól. Mellműtét megoldás lenne, de mi van ha nem múlik el a szégyenérzet? Több éve élek szex nélkül és azt hittem, idővel jobb lesz, de harminc felett egyre rosszabb, mintha megbolondult volna a testem. Ha segít, akkor veszek segédeszközt, eddig nem volt.
2020. ápr. 10. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Nem írtam privátot. Viszont te írhatsz.
2020. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
És most jobb, hogy ide kiírsz egy kérdést?
2020. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az en barátnőmnek sincs valami szép cicije. Eléggé log neki, a bimboja se a legszexib. De nem azért szeretem. Minden másban imádni való. Nem csak mellből áll egy no. Szerintem kezd egy kicsit pasizni, akár pár futó kaland. Attol lehet aztán ha elcsabitasz pár pasit megjon kicsit a magabiztosság. Utana annál jobban fog menni a rendes férfiak megfogasa.
2020. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
enegem egyenesen vonzanak az idősebb egyedülálló anyukák 23 évesen, a mindenhol tökéletes nők tele szilikonból meg festékkel már kevésbé
2020. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze, komolyan gondolják, mindegy nekik csak lyuk legyen - avagy csak képet kapjanak valakitől az esti rekcskához :D


Aham... szóval alkalmiban zavarna a melled, társkapcsolatban meg nem? Gondolod utóbbiban nem kellene levetkőzni??? Fogadd el a tested, fogadd el hogy a tiéd, hogy hozzád tartozik - akinek meg nem tetszik az húzzon arrébb. Így is lesz bőven jelentkező (főleg ha csak szexet akarsz), s igen biztos hogy van olyan ember is akinek nem 2 db mell a legfontosabb egy nőben.

2020. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a mell a zsánere, gondolom akkor meg az lenne a gond...

Ne foglalkozz ezzel: akinek tetszeni fogsz, annak úgy vagy jó, ahogy vagy. Nem kell azzal kezdeni egy ismerkedést, egy kapcsolatot, hogy "Én rosszul nézek ki ruha alatt".

2020. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!