Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem bírom ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom ki szex nélkül?

Figyelt kérdés

Pasimmal szünetelünk és nem is akarom folytatni vele, ennek ellenére nagyon kivánjuk egymást. Szex kapcsolat nem jöhet szóba mert a gumi és a fogamzásgátló kilőve. Masztizni nem szoktam mert nem esik jól magamnak akárhogy próbálkozom, nem izgulok fel. Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

22/L



2021. jan. 5. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
"mert a gumi és a fogamzásgátló kilőve" - miért?
2021. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a gumi a pasimnak, a fogamzásgátló nekem nem jó. Nem áll fel neki benne.
2021. jan. 5. 09:45
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
de a szexkapcsolat gondolom nem vele lenne, nem? vagy én értem rosszul?
2021. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Velem tolhatod gumival, barátnő nem kell, van. Ha nem akarod folytatni, akkor jobb lesz így, mert ha ő akarja és lefeküdtök, akkor csak fájdalmat okozol neki.
2021. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
húzz zacskot a csávod faszára és ugy dugja be. nem koton.
2021. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Gyere, csinálhatjuk koton nélkül.
2021. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Williamspear ***** válasza:
86%

Nem vagy szerencsétlen, csak nem jól írtad le a szitut!


a.) "nem is akarom folytatni vele, ennek ellenére nagyon kivánjuk egymást" - ha nem akarod folytatni vele, akkor a szexet kívánod


b.) " Szex kapcsolat nem jöhet szóba mert a gumi és a fogamzásgátló kilőve" - ezt vagy szétválasztod vagy semmi értelme... Annak van értelme, hogy másik pasival nem akarsz szexkapcsolatot... Meg annak is van, hogy nem szedhetsz valamiért tablettát, viszont a pasid nem akar gumiban szexelni...


c.) "Masztizni nem szoktam mert nem esik jól magamnak akárhogy próbálkozom, nem izgulok fel" - ahhoz hogy egy nő megtanulja hogyan szerezzen magának örömet az vagy ösztönös vagy tanulnia kell! Én még olyan nőt nem láttam, aki ne tudna örömet szerezni magának...

De ha te nem szereted a maszturbálást (nem kötelező), akkor biztos találsz olyan férfit, aki behatolás nélkül is szívesen szerez neked örömet!

Például orálisan kielégít...


Remélem tudtam segíteni... :)

2021. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Akkor keres olyan pasit aki hajlandó gumit húzni!!

Értem hogy őt kívánod, de soha nem fogtok paszólni, mert nem akar vagy nem tud gumiban dugni

2021. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És a nyalás sem játszik?
2021. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most akkor csak azt nem értem, hogy amíg együtt voltatok, addig mivel védekeztetek?
2021. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!