Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tegyek, hogy végre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek, hogy végre elveszthessem a szüzességem? 20F

Figyelt kérdés

Igényes srác vagyok és elég érzéki. De valahogy sosem jött össze semmi. Eleinte hosszú időn át udvaroltam (otthagytak egy másik srác ért). Azután Már nem udvarogattam egy két randi és bele a közepébe (ugyan az az eredmény). Ezt követően már célirányosan alkalmi jelleggel próbáltam ismerkedni (meglepően ugyan azzal az eredménnyel)

Tanácstalan vagyok.. és már eléggé ki is vagyok😅

Mit rontok el? Mit tanácsoltok?

Esetleg van itt olyan aki ismerkedne? (Nyilván lány)

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2020. dec. 7. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
szerintem legyél meleg, ha már puncit nem kaphatsz, egyy két dákó mindig lesz
2020. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Szexpartner kereső oldal.
2020. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg egy deak-ert barmikor elveszik a szuzessegedet. Sot, most hogy covid hiszti van, lehet meg estek is az arak...
2020. dec. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 De La Cruse ***** válasza:
0%

Házasodjál meg.

Az a legbiztosabb.

2020. dec. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Ismerem az érzést, nekem sem jött össze sokáig semmi. A korombeli lányok egyre tapasztaltabbak lettek, és egyre könnyebben kiszúrták, hogy én meg nem. Ha akkor lettek volna örömlányok, bevállaltam volna. És jól tettem volna. Mondom annak ellenére, hogy aztán mégiscsak összejött "természetes úton".

Minőségi lányhoz menj, aki lakáson ismerkedik, és akiről sok beszámolót olvashatsz. Érdemes rászánni az időt a keresésre, kiválasztásra, leinformálására. Feltétlenül kedves legyen. Aki nem vállal szüzesség elvételt, azzal ne próbálkozz.

2020. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Imàdkozz.

Velem kinézetre ès farok méretre sincs gond, és csak 24 évesen sikerült .....

2020. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!