Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben túl nedves leszek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben túl nedves leszek. Hogyan tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy izgató meg minden, de egy perc szex után már semmit nem érzek sem én, sem a partnerem, még ha nagyobb méretű férfivel vagyok, akkor is ez van... Nem vagyok tág, csak túl nedves. Próbáltam azt is, hogy pisilok meg kitörlöm magamat szex előtt, és semmi előjáték, de fél perc után már kb úsztunk mindketten. Nincs valami libidócsökkentő tabletta?
2020. júl. 29. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Libidó és a nedv két különböző dolog :)
2020. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
A libidó azt jelöli, hogy mennyire gyakran igényled a szexet. Amúgy semmit nem lehet csinálni tudtommal. Max, ha kevesebb folyadékot iszol aznap vagy nem tudom. Örülj amíg nedves vagy és kész. Törülközz meg esetleg amikor már nagyon nem érzel semmit és lehet folytatni.
2020. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt rám szállnának, jelzem, hogy nem akarom, hogy kiszáradj szóval fontos vizet inni, nem azt mondtam, hogy nem, de talán ihatnál kevesebbet amielőtt action-re adod a fejed.
2020. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyan ez van. Mintha én írtam volna a kérdést.

Elmész nőgyógyászhoz fogja a fogamzásgátlót ajánlani állítólag az segít valamennyit.

2020. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha hosszabbra húzzátok a szexet az nem segít. Ha kicsit lecseng az első izgalmi kör.


Vagy esetleg először orálozik neked és ha elmentél utána se nyugszik meg a puncid kicsit? Valahol csak vannak határaid :)

2020. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a határaitól függ mivel ha nagyon nedves nem érzi úgy és nem olyan jó...hormonoktól van leginkább azokat kellene megnézetned minden rendben van-e
2020. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 arra gondoltam, hogy egy idő után azért mindenki megnyugszik kicsit. ahogy pasik is tovább bírják a második menetnél.
2020. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy több alkalommal kell csinálni egy nap és akkor fogy a nedv. Én pasiként vagyok így, hogy kezdek felizgulni és már ott is az átlátszó folyadék....
2020. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni pasitól... Csak ha magamnak csinálom, az pedig rendszeres. Volt, hogy szex előtt 1 órával maszturbáltam párszor, de később ugyanúgy fel tudtam izgulni.
2020. júl. 29. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el eltudsz menni.

Béna pasikkal voltál eddig csiklóval eltudsz menni.


Üdv: egy lány aki 26 évig nem tudot pasival elmenni

2020. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!