Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben túl nedves leszek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben túl nedves leszek. Hogyan tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy izgató meg minden, de egy perc szex után már semmit nem érzek sem én, sem a partnerem, még ha nagyobb méretű férfivel vagyok, akkor is ez van... Nem vagyok tág, csak túl nedves. Próbáltam azt is, hogy pisilok meg kitörlöm magamat szex előtt, és semmi előjáték, de fél perc után már kb úsztunk mindketten. Nincs valami libidócsökkentő tabletta?
2020. júl. 29. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki megszokta a maszturbálást annak szerintem is nehezebb elmenni partnerrel. Nőknél pedig főleg...
2020. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!