Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mennyire zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire zavarna titeket egy nagyobb, de lógósabb mell?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Kiábrándító lenne számotokra, ha meglátnátok melltartó nélkül?

júl. 4. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Összkép a fontos, ha amúgy bejössz, akkor nem fogok sokat gondolkodni a dolgon.
júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem kiábrándító, imádok minden cicit. 😘
júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Lássuk, lássuk.


:)))

júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene.
júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Antiszociális lény ***** válasza:
90%

A férfiak sokkal kevésbé csinálnak ebből ügyet, mint a nők.


Egyrészt az sokkal fontosabb, hogy te magad milyen vagy, mint az, hogy milyen és mekkora a melleid vannak.


Másrész pedig a legtöbb mell egy férfi számára ígyis-úgyis vonzó lesz, ha együtt lesz az adott lánnyal. Tehát kár ennyire aggódni ilyen apró dolgokon.

júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Mivel én feltétlen nagy-mell párti vagyok, így teljesen tisztában vagyok azzal, hogy aminek súlya van, az lóg is!

Az a lényeg, hogy tudd te is elfogadni, megbarátkozni vele, és ne görcsölj ezen!

júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
5. A férfiak ? csak a fütyijükből csinálnak problémát.
júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Mi történt, hogy nem jönnek a "tarisznyás" beszólások? Párszor olvastam itt ilyet és nem vagyok cukorból, de olvasni sem esett jól ilyen tahóságot, annak ellenére, hogy minden mellparám csak az én fejemben volt és a pasijaim imádták. 44n.
júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Antiszociális lény ***** válasza:
77%

#8


Ilyet csak az mond aki rettentően frusztrált, mert nem tud szexelni ezért minden alkalmat meg kell ragadni, hogy belerúgjon valakibe aki nő vagy olyan férfi aki nem hasonlóan gondolkozik.. Nem tulajdonítanék a helyedben az ilyeneknek bármi jelentőséget.


Ha nem így lenne, akkor nem érezné szükségességét, hogy rúgjon a másikba. Mondjon bárki bármit, de még hogyha nem is tetszik valami és rendben vagy magaddal és a szexuális életeddel akkor fogod és szó nélkül hagyod. Főleg úgy, hogy téged nem érint.

júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
A lógósabb nagy mell a legizgatóbb. Tinédzser korom óta erre gerjedek.
júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!