Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Újra divatba jön a szőr a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra divatba jön a szőr a pasikon?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, gyógytornászként, masszőrként dolgozom, többek között edzőterembe és egyéb sportlétesítményekbe is.

Egyre többször látom, hogy 18-20 éves pasik nem szőrtelenítenek pl hónaljon,vagy intim területen ( nem, nem ruha nélkül vannak, hanem pl a boxer gumija kicsit lejjebb csúszik stb).

A 30 év feletti pasik nagy része állandóan szőrtelenit, főleg aki rendszeresen sportol, de ahogy mostanában látom, a fiatalabb generáció nem,kezd újra természetesebb lenni.

Hangsúlyozom, engem nőként nem zavar, ( sőt, valakinek jobban is áll) de egy időbe az igénytelenség jellemzője volt ez.


És ezek a srácok sportos/izmos alkatúak, nem elhanyagoltak.


Csak én vettem ezt észre? :)

Köszi


júl. 3. 13:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Én pont most leszek 30 lassan, és néhány hónap volt csak, amikor leborotváltam lent, ezenkívül mindig természetesre volt hagyva, most is úgy van. Igencsak sok lány látta így (kb 20), soha nem utasított vissza senki emiatt, sőt, többeknek kifejezetten tetszett. Gáz volt e? Nem hinném.
júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ahova én járok terembe meg úszni ott a korosztályom 99%-a szőrtelenít hónaljon mellkason intimen egyaránt

18/f

júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én csak ritkán borotválom le magam teljesen, inkább csak nyírni szoktam, hogy ne nőjön hosszúra. Csupaszon olyan furán érzem magam, mintha nem is én lennék. XD
júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez a helyzeti kulombség miatt is lehet. Azok a srácok, akik hozzád járnak, és épp szorosek, lehet épp maguk vannak, és elhanyagolják ilyenkor a borotválkozást. Aztán ha van valami kilátás, vagy stabil no, valoszinu ok is jobban odafigyelnek erre. Igazábol en is igy vagyok vele. Ha nincs senki, akkor csak 2-3 hetente szedem le magamrol a szort. De ha van, akkor heti szinten oda figyelek. Szerintem ez is tényezo lehet.
júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát,hidd el ezek a srácok nincsenek egyedül. :D
júl. 6. 18:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem is volt divat a csupaszság, csak volt aki leszedte.
szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

egy ápolt férfi a hónalját/farkát/segglyukát borotválja fixen


az igényesség nem ott kezdődik férfinál, hogy epilálja a lábait, mint egy nő

szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17. A segglyukát?

Idétlen vagy.

szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Józsikám sajnos továbbra is érdemes borotvát venni,ha csajozni akarsz!
szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Barátaim, ismerőseim mondták már nekem, hogy itt gyakorin nagyon sok a beteg, frusztrált ember.

A kommentekből látom,itt vannak :)

szept. 30. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!