Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Újra divatba jön a szőr a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra divatba jön a szőr a pasikon?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, gyógytornászként, masszőrként dolgozom, többek között edzőterembe és egyéb sportlétesítményekbe is.

Egyre többször látom, hogy 18-20 éves pasik nem szőrtelenítenek pl hónaljon,vagy intim területen ( nem, nem ruha nélkül vannak, hanem pl a boxer gumija kicsit lejjebb csúszik stb).

A 30 év feletti pasik nagy része állandóan szőrtelenit, főleg aki rendszeresen sportol, de ahogy mostanában látom, a fiatalabb generáció nem,kezd újra természetesebb lenni.

Hangsúlyozom, engem nőként nem zavar, ( sőt, valakinek jobban is áll) de egy időbe az igénytelenség jellemzője volt ez.


És ezek a srácok sportos/izmos alkatúak, nem elhanyagoltak.


Csak én vettem ezt észre? :)

Köszi


júl. 3. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Igen, csak te.

Valószínűleg azért, mert valójában egy fiatal srác vagy, aki próbál visszajelzést kapni, hogy szőrösen is kell majd a nőknek.

De nem.

júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Én lányokon is többször látok szőrt, ami nagyon helyes! 😉
júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Ki sem ment a divatból, csak egy réteg divatnak, trendinek gondolván alkalmazza a szőrtelenítést. Tapasztalatom szerint a nők többségének nem is jön be egy szőrtelenített férfi.
júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben minden fiú szőrtelenit, én amióta van szőröm azóta, nem borotválom csak nagyon picire vágom.
júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem leszedem mert jobban áll 26F
júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jahj.

Köszönöm a válaszokat.

Viszont privát üzenetet nem kérek , ismerkedési miatt pedig pláne nem. Köszönöm:)

júl. 3. 14:23
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként kedves kérdező, te, mint 30-as nő, mi a véleményed a férfiak szőrtelenítéséről vagy természetességéről?
júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az igényességről van véleményem.

Egy amugy full csupasz felsőtesttel rendelkező pasin szerintem kifejezetten jól tud mutatni egy kis szőr. ( Legalább elhiszem rola hogy elmúlt 18)

De az akinek a mellkasa, háta, válla tiszta szőr, haaat nekem nem jön be.

De persze ízlése válogatja.

júl. 3. 14:37
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
A szőr igènytelen. Adjon már magára.
júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem fog engem senki sem megközelíteni komolyabb kapcsolat reményében, így nem tartom olyan fontosnak, hogy bárkinek is tetszek. (F!)
júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!