Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Újra divatba jött a nőknél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra divatba jött a nőknél a szőrösség? Egyre többször látom fiatal nőknél, hogy szőrös a lábuk is.

Figyelt kérdés
Ez valami új trend vagy egyéni divat? (szőrös láb, hónalj, gondolnom így az intim részen is)

2021. nov. 1. 12:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
🤮🤢
2021. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem is a divat miatt szerintem, csupán a 2000-es években berobbant nagy csupaszságmánia is alábbhagyott. Illetve teret nyert egyre inkább a testpozitív szemlélet, és a feminizmus, így már nincs akkora nyomás, hogy mindenki tökéletesen szőrtelen legyen. Ami szerintem tök pozitív, mert amúgy ökörség ez az egész kényszeres szőrtelenítés dolog.
2021. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2. Ezt én is így gondolom, hogy nem gáz ez. Már miért is lehetne elvárás?! Csak fura, hogy rövid időn belül egyre több szőrös nőt lehet látni, mint amikor előjön egy új irányzat.
2021. nov. 1. 12:57
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
#2 Nem tudnék szőrös lábú, intimű nővel lenni soha a büdös életben.
2021. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Inkább egyéni divat. egyre többen döntenek úgy hogy nem a központi divat után mennek hanem az egyéni kényelemet válasszák. jól látod.
2021. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
4-es, remélem most majd az jön divatba, hogy a férfiak irányába lesz elvárás a csupasz test 😄 akkor majd rájössz, hogy milyen klassz dolog az állandó szőrtelenítés.
2021. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Fazon punci igen. Szőrös láb, szőrös hónalj nem.
2021. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
bárcsak N
2021. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Puncin kifejezetten imádom ha szőrös. Eddig minden parteneremet rávezettem, hogy sokkal jobb úgy. Mindegyiküknek tetszett úgy, hiába addig csupasz pártiak voltak.

A többi míg nem igénytelenül nagy maradhat, nem elsődleges dolog...

2021. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
#6 Szőrtelenítem magam itt-ott, idestova 23 éve. A partnerem és főleg magam miatt. Maga a teljes test szőrtelenítés soha nem fog divatba jönni a férfiaknál. Na haragudj ha beletapostam érzékeny lelki világodba. Mellesleg én még nem találkoztam olyan nővel akinek ez teher lenne. Nyilván az eljárás nyűg, de ez kifizetődik sokféleképpen.
2021. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!