Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Újra divatba jött a nőknél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra divatba jött a nőknél a szőrösség? Egyre többször látom fiatal nőknél, hogy szőrös a lábuk is.

Figyelt kérdés
Ez valami új trend vagy egyéni divat? (szőrös láb, hónalj, gondolnom így az intim részen is)

2021. nov. 1. 12:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Bizti hogy nem a divat után mennék. Lábam mindig is leborotvalom, hónaljat is, punci fazonra igazítva.
2021. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pont magasról teszek a divatra. Azért vagyok mindenhol szőrtelen, mert Én így szeretem, és kész
2021. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%

Ennek semmi köze a divathoz.

Nekem 14 éves korom óta csupasz, és ilyen is lesz. És teljesen másodlagos, hogy a pasiknak hogy tetszik, elsősorban magam miatt teszem, mert sokkal kellemesebb, higiénikusabb és a szex is jobb így.

Az, hogy vannak nők és pasik, akik meg szőrösen szeretik magukat, mindenkinek a magánügye, én nem ítélek el ezért senkit.

De azt állítani, hogy megint divat a szőrös, konkrétan hazugság, csak a szőröset kedvelők próbálnak igazolást keresni maguknak.

Mellesleg eddig egyetlen pasi sem volt, akinek nem így, csupaszon tetszett volna, pedig bizony volt érett, felnőtt, intelligens férfiakkal is dolgom. Ennek a korhoz semmi köze nincs, szerintem pont nem az érett, normális emberek azok, akik a szőröset preferálják.

Az meg, ha egy nőnek a lába meg a hónalja is szőrös, viszont szerintem (és biztos vagyok benne, hogy ez a többség véleménye) taszító. És az ugye látszik is, míg a lentit (többnyire) takarja a bugyi.

Mellesleg nekem, és az ismeretségi körömben kb mindenkinek, akinek ismerem a véleményét, pasiban is a csupasz farok tetszik, sose oráloznék olyannal, akinek full szőrös... De ez is mindenkinek magánügye, úgy hordja ahogy neki tetszik.

Csak ne próbáljátok már ilyen kamu szövegekkel igazolni magatokat, mert nincs ilyen divat.

2021. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kb 15 éve járok úszni, fitneszbe, ide-oda ami épp van. Annak idején észre lehetett venni, hogy egyre többen és többet szőrtelenítenek intim részen, de aztán jó 10 éve megállt egy szinten és nem változik az arány: a nők felének csupasz, másik felének többé-kevésbé szőrös. A hónaljkutya viszont kihalt, manapság gyakorlatilag nulla azok száma a környezetemben, aki meghagyja.
2021. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Divatnak semmiképp nem nevezném, viszont egy németek által látogatott kempingben voltunk és elég sok nőnek láttam, hogy szőrös a lába, fiataloknak is. L
2021. nov. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!