Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fétisek miatt prostihoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétisek miatt prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt lassan 1 évben naponta izgatja a fantáziámat rengeteg dolog, amire a lányok nagyon csekély része vevő alapból. Ilyen a kikötözés, szerepjáték, domina vagy a lepisilés/leköpés. Nincs baj a kinézetemmel, mindig volt barátnőm, de ezekre eddig semelyikőjük se volt vevő.

Viszont nagyon nagy a késztetés, hogy kipróbáljam ezeket, és csak a prostiknál tudnám jelen állás szerint.


Szerintetek megérné? Valaki csinált már ilyet? Mindenképp elfogok kapni valamit?



tegnapelőtt 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman
tegnapelőtt 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne tedd... amíg nem próbálod ki addig csak fantazia... de ha kiprobalod mindig vágyni fogsz rá... és párkapcsolatot is nehezebb lesz találni....
tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Éld meg az álmaid, vágyaid .

Keress valami jó kis ribit

tegnapelőtt 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kapnál el bármit is??? Aktus csak gumival és nem lesz probléma.

Arra érdemes figyelni, hogy valódi, profi dominához menj aki érti is miről szól a BDSM (nem lesz olcsó). Ne pedig egy kivénhedt k.rvához aki rájött, hogy ha vesz pár pálcát akkor dugás nélkül tud egy csomó pénzt behúzni a kuncsaftoktól.

tegnapelőtt 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne esely ezekre egy kapcsolatban?

Én csináltam mar ilyet, ha ilyen vagyai vannak a lartneremnek akkor ki kell próbálni

tegnapelőtt 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen! Én rendszeresen járok egy hivatásoshoz a fétisem kiélése miatt. Régebben próbálkoztam nem hivatásos lányokkal is kialakítani támogatói kapcsolatot, de komolytalan volt mind. Pedig az én fétiseim még enyhébbek is mint a tiéd.

Innen az oldalról is voltak ilyen lányok akikkel eljutottam találkozóig, de inkább csak viccnek volt jó amit leműveltek, pedig az összeg nem volt vicc amiben megegyeztünk.


Volt olyan lány akivel ráadásul nem is én kezdeményeztem a találkozót, hanem ő írt rám, hogy támogatót keresne. Megegyeztünk mindenben, ennek ellenére 3 találkozóig sikerült eljutni, de az is csak az én türelmem miatt sikerült.


Most találtam városomban egy hivatásost aki jól néz ki és viszonylag értelmes is, vele szoktam találkozni nagyjából kéthetente. Olcsóbb is, mint a nem hivatásosak, és minden úgy van ahogy megbeszéltük előre.

tegnapelőtt 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok.


Milyen felületen keresztül találok legnagyobb eséllyel olyan értelmiségi elit lányt, aki hajlandó lenne lepisilni?


Vagy van esetleg olyan klub, bár, ami az ilyen fétisű emberek gyűjtőhelyének számítana?

tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!