Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 11 cm es pénszel ha elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 cm es pénszel ha elmegyek 1 fiatal prostihoz elképzelhező hogy kinevet?Egyébként jólkinéző igényes fiatal vagyok.

Figyelt kérdés

jún. 8. 21:30
 1/8 anonim válasza:
70%

Nekem is ekkora, 3. kapcsolatomban vagyok, ez utobbi 5 éves, ha nincs senkid akkor biztos, hogy nem a farkad miatt van :).

24F

jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nincs senkim mert nem ismerkedek
jún. 8. 21:38
 3/8 anonim válasza:
71%

Értem, nos nem hiszem, hogy a prosti kinevet majd, hiszen miert szegyenitene meg valakit, akinel fizetnie kell a szolgáltatasaiert??

Prosti helyett meghivhatnal 1-2 lanyt valamire es beszelgethetnel is veluk, nem lenne jobb modja a penz elkoltesenek?

jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fodrász kinevet ha alacsony vagy ?


A prosti azzal keresi a pénzt hogy téged kielégítsen.

Az neki csak jó hogy nem egy 30 centis dorongot kell magába erőltetnie.

Legyen kemény a farkad de az is csak azért hogy ne csússzon le róla a gumi.

jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10 farkat lat, latott mar tiednel kisebbet is, inkabb orul neki, h konyebb lesz vele dolgozni, pont leszarja
jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fulár ***** válasza:
100%
Dehogy nevet ki!Magában még örűl is neki!Ahogy már előttem is írták!
jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sőt, örül neki, mert sokkal könnyebben bemegy neki, és nem nagy farkak feszítik szét (gondolhatod, hogy nem tudnak rendesen felizgulni, és a nagy méret fájdalmas). Amúgy meg pénzt is adsz neki ezért, és nem az a dolga, hogy kommentálja a méretedet, vagy hogy milyen hamar áll fel, stb. Amúgy nem olyan ritka ez a 11-12 cm körüli méret.
jún. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kinevetni, neki csak egy kuncsaft vagy. Megcsinálod őt, majd elváltok egymástól, 3 nap múlva már emlékezni sem fog rád.
jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!