Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kaptatok már megjegyzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kaptatok már megjegyzést a kis péniszméretekre lánytól?Mit mondtak?

Figyelt kérdés
júl. 1. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem mert az enyém nagy. :DDD
júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kaptam. Semmi érdekes, vagy vicces nem volt benne, csak ami ilyenkor szokásos. Az, hogy kicsi és vékony vagyok, látványra sem vonzó, szex közben nem érzett semmit, nem élvezte egyáltalán, csak eljátszotta esetleg. Azt viszont hozzátenném, hogy mindez eddig csak a kapcsolat végén, szakításnál jött elő, szóval sosem az ágyban konkrétan, vagy ismerkedésnél. (Amúgy az sajnos igaz, hogy valóban átlagon aluli.)
júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megegyezte hogy vastagságra jó de lehetne hosszabb is .
júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg csajom volt mert helyes fiú vagyok

De! 9cm!! eddig minden lány kinevetett

júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is eddig 2* nevettek ki, pedig nem is kicsi.


Egyszer akkor nevetett ki, egy elvileg nagyon tapasztalt nő, amikor jöttem ki a zuhanyzóból… Ahol együtt tudtunk lenni kettesben, ott csak hideg víz volt, nagyon hideg.

De én meg úgy éreztem, hogy büdös vagyok (ezt szerintem nehezen állapítja meg magáról az ember objektíven), ezért muszáj volt bevállalnom.

A hideg víz hatására lelankadtam és össze is ment a szerszámom… És amikor mentem be a szobába meztelenül, a partnerem hangosan kinevezett.


Azért próbálkoztunk a szexel, de nekem ezek után nem lett olyan tökéletes az erekcióm.


A másik alkalommal is a nyugalmi állapotom nevették ki, nem tudom hogy pontosan mekkora, de nem nagy, pedig amúgy ha rendesen felállítják akkor 15.6-15.8 cm, ami még mindig nem hatalmas, de biztos hogy nem számít kicsinek, full átlagos.

júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Micimacko67 ***** válasza:
#5, csak kérdezném...írod itt hogy, 15,6-15,8 cm! ez átszámítva 156-158 mm! Milyen mérőeszközzel méregettél?
júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6. Szabó centivel, miért?
júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és egyszer egy fiúval volt egyéjszakás kalandom. Mindig azzal hülyéskedett, hogy milyen nagy farka van, aztán amikor elővette, látszott hogy kamuzott, kb. 13 centi volt. Nem bántásból mondtam neki, de annyit megjegyeztem, hogy ezért ez nem hatalmas.
júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Micimacko67 ***** válasza:
0%
#7, szabócentivel...értem! S hogy sikerült ilyen precíz mm-re pontos mérést eszközölni egy szabócentivel? Ne bohóckodjatok már, de komolyan! Kínlódtok itt a farokméregetéssel és akkor ilyen marhaságokat írsz le, hogy szabócentivel te 1-2 mm pontosan tudsz mérni! Mennyi volt a farkad dőlés szöge? Ha kicsit mozdítottál rajta, akkor is ugyanazt mérted?
júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen - meg voltak vele elégedve :)
júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!