Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kaptatok már megjegyzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kaptatok már megjegyzést a kis péniszméretekre lánytól?Mit mondtak?

Figyelt kérdés
júl. 1. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egyszer volt ilyen, hogy egyértelműen utalt rá a csaj, hogy hát az én méretem nem igazán felel meg neki. De mondjuk nem esett rosszul, ez kész tény volt, ő volt brutálisan tág, és ő is beismerte. Egy 2 hetes úgymond küldetésben voltunk külföldön, és amíg távol volt a pasijától (mert volt neki), jó ötletnek gondolta ő is, és én is, hogy szexeljünk. Le is feküdtünk 4 vagy 5 alkalommal, annak ellenére, hogy harangoztam benne, azért eltudott élvezni, rájöttünk, hogyha fordított lovaglóban dolgoz meg, akkor ingerli a farkam a csiklóját. Csinos csaj volt, de hatalmas, mondhatni aránytalanul nagy feneke volt, amit én pont imádok. Brutál szexi volt, ahogy láthattam ebben a pózban a nagy popóját, még ha nem is éreztem semmit, önmagában a látvány nagyon jó volt. 1-2 üveg bor után azt is beismerte, hogy a pasijának hatalmas az enyémhez képest, jó vastag is neki, kitölti rendesen, de velem mégis szenvedélyesebb volt, hiába nem akkora a farkam. Szóval na, nem minden csak a farokméret, és nem mindig a farkad kicsi, van, hogy a nő túl tág. Vagyis nem túl tág, egyszerűen erre mondják, hogy szexben össze kell passzolni, ez a méretekre is érvényes. Jelenlegi csajomnak pl pont tökéletes, még néha feszítem is, mert ő szűk.
júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!