Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor esik le, hogy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor esik le, hogy nem a piacon vagyunk?

Figyelt kérdés

Ez eredetileg nem társkereső, és nem is szexpartnerkereső.

Már sokan félve válaszolunk teljesen általános kérdésekre is, mert jönnek a kínálgatós privik.


Arról nem beszélve, hogy megy a rinya egy bizonyos réteg részéről, a nők szemétnek, önzőnek vannak kikiáltva, ha nem állnak le mindenféle jött-menttel, mert egyesek úgy gondolnák, nekik alanyi jogon jár a szex.


Na de amikor néhány kérdésnél nők leírják pl, hány pasival feküdtek le, már jön a "mekkora büdös k.rwa ez is"...


De ezek a viselkedések, megnyilvánulások meg úgy ütik egymást, mint boxolók a ringben....



jún. 29. 14:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Engem nem az zavar, hogy hol jellemzőbb, hanem hogy egyáltalán van. Ha az egyik oldal leszólja a másikat, akkor már csak emiatt kutya kötelessége lenne jó példát mutatni. Más különben milyen jogon várja el?"


Értem, csak az egy másik probléma.

Ott szerencsére nem árasztanak el a privik, mert szerencsére nem éppen megnyerő a stílusom. 😅

(Nem azért, amiket írtál, mert nem tartozom a fellengzős, "értem meg kell küzdeni, mert én különleges vagyok" mentalitású nők körébe, csak a cinizmusomat kevesen bírják.)


Azért is itt tettem fel a kérdést, mert szar belegondolni abba, amit a #7 is írt, hogy elég, ha csak tippelnek, hogy nő az illető, már megy a privi, rosszabb esetben a kép a farkáról, hogy "Beleülnél?"...


Sokat tiltottam már én is, de a jelenség attól még fennáll, és nem egy olyan van, aki visszajön más fiókkal. (Volt rá példa.)


"Lényegében ugyanazt írtad le, mint én, csak más oldalról megközelítve."

Tudom. Csak még mindig büszkeség az olcsó, bárki számára elérhető is, lakatos meg egyéb szar hasonlatokkal.

Pedig belegondolva... Nem, nem az. Csak hasonló a hasonlóval...

jún. 29. 16:25
 12/14 anonim ***** válasza:

„Értem, csak az egy másik probléma.”

Akkor miért hoztad fel a témába?

„Azért is itt tettem fel a kérdést, mert szar belegondolni abba, amit a #7 is írt, hogy elég, ha csak tippelnek, hogy nő az illető, már megy a privi, rosszabb esetben a kép a farkáról, hogy "Beleülnél?"...”

És? Legalább nem unatkozol. Ha meg szellemes is vagy, akkor a dickpic küldözgetőket még le is tudod oltani a sárga földig.

Ez maximum akkor lenne idegesítő, ha fontos üzeneteket is várnál az oldalon.

„Csak még mindig büszkeség az olcsó, bárki számára elérhető is, lakatos meg egyéb szar hasonlatokkal. Pedig belegondolva... Nem, nem az. Csak hasonló a hasonlóval...”

Legalábbis büszkeségként hangoztatják, de közben pontosan tudják, hogy nem az.

jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Akkor miért hoztad fel a témába?"


Mert nem egy olyan kérdés volt ezen a részlegen is, hogy a kérdező felteszi:

Őszintén, hány pasival szexeltetek?


Azt ha valaki leírja, maga a kérdező(!!!) kezdte el savazni, feltételezem, nincs szexuális élete, azt fáj neki.

Vagy nem tudom.


A szűz meg a mindenkivel is között van néhány átmenet.


"Ez maximum akkor lenne idegesítő, ha fontos üzeneteket is várnál az oldalon."


Mondjuk volt példa, hogy Gyerekvállalás, Szépség divat, stb részen kiírt kérdésre jött a fasz... 😑

jún. 29. 17:11
 14/14 anonim ***** válasza:

„Mert nem egy olyan kérdés volt ezen a részlegen is, hogy a kérdező felteszi: Őszintén, hány pasival szexeltetek? Azt ha valaki leírja, maga a kérdező(!!!) kezdte el savazni, feltételezem, nincs szexuális élete, azt fáj neki.”

Trollok mindenhol vannak. Egyes kérdések már eleve provokatívak, savazással kezdenek. Aki meg belemegy a játékba, hát úgy járt. Nem kötelező válaszolni…

„A szűz meg a mindenkivel is között van néhány átmenet.”

Ez igaz, viszont mindenki máshol húzza meg a határt. Nincs sehol feltüntetve, hogy mikortól lehet valakit qrvának vagy stricinek titulálni.

„Mondjuk volt példa, hogy Gyerekvállalás, Szépség divat, stb részen kiírt kérdésre jött a fasz...”

Lehet, hogy velem van a baj, de ha a mondatból kivesszük a (Szépség divat, stb részen kiírt) szakaszt, és így olvassuk újra, akkor az irónia miatt még viccesen is hangzik.

Amint már említettem, nem kell vele foglalkozni. Nem dől össze a világ.

jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!