Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal lassan 2 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt,és még nem volt hagyományos szex köztünk csak orális. Szerinte ez nem gond, szerintem természet ellenes. Ennek ellenére nem csalom őt, pedig zavar az egész. Ti mit tennétek? ( szakításon kívül?)

Figyelt kérdés
Egészséges nőnek tartom magam, és vannak vágyaim,és érzem,hogy van olyan pillanat amikor igen is jó volna a rendes szex,és összebújás,nem csak egy gyors nyalás, és ennyi..Ennek ellenére idáig kitartottam mellette,és nem járt a fejemben,hogy megcsaljam. Viszont, ahogy egyre többet gondolkozom,és olvasgatok mindenfelé a neten, úgy érzem,hogy a párom abszolút nem egészséges férfi,és nem akarom megvárni azt amíg én is lesüllyedek a szintjére,és annyira megcsömörlöm az egésztől,hogy többet férfit se akarjak látni. Hogyan lehetne ezt a kapcsolatot kettőnk között megjavítani? Próbáltam már kezdeményezni is,de vagy ő állít le ilyenkor,hogy ne csináljuk,de volt olyan is,hogy nekem ment el a kedvem az egésztől mert túl sokat bénázott. (egy gumit nem tudott felhúzni,és nekem sem engedte). Nem tudom..orvoshoz nem akar elmenni vele, így meg elég fura az egész helyzet..és ha belegondolok,nem is természetes az,hogy 2 éve szex nélkül vagyunk.. Mit tegyek? Hogyan tudnám rávenni,hogy durálja meg magát? A szakítást ne javasoljátok kérlek,mert az nem opció.30/n (Privátokat nem kérek)
jún. 11. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Voltál már rendes kapcsolatban?
jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt egy olyan kapcsolatom, amiben a lány nem akart semmit 2x szexeltünk a majdnem 3 év alatt. Én mindig kielégítettem a kezemmel ha igényelte, de ő sosem viszonozta semmilyen formában. Végül nem a szex miatt lett vége, de akárhányszor átbeszéltük sosem volt utána semmi változás a részéről. Pedig azt mondta kíván meg a szexet is kívánja, de mégsem volt semmi. 24F
jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Voltam,de hamar vége lett,mert kiderült,hogy nem vagyok szerelmes az illetőbe,és nem bírtam úgy kapcsolatban lenni vele.
jún. 11. 00:34
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Akkor azt a választ tudom javasolni, amit innen loptam valakitől:


Ma este 100% dugni fogok. Te is?

jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már nem azért,hogy beléd kössek,de én azzal akit szeretek,nem dugni akarok,hanem szerelmeskedni.
jún. 11. 00:40
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak egyébként, hogy nem akar szexelni? Hogy annyira béna? De az gyakorlással javulna... Mit mondott, miért nem vágyik másra? Mik az okok?
jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Ezeket mondtad:


1: dugni akarsz


2. a párod nem egészséges, nem akar dugni


3. a szakítás nem opció


Szerintem te is le tudod vezetni, hogy ez megoldhatatlan ebben a formában.

jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Szakítás nem opció, akkor böjtölj! További szépet!
jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Párod 100% hogy beteg .. és te vagy F**Sz nélkül maradsz mellette életed végéig vagy keresel egy egészséges férfit . További szépet !
jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Már megint hiányoznak a szóközök.
jún. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!