Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal lassan 2 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt,és még nem volt hagyományos szex köztünk csak orális. Szerinte ez nem gond, szerintem természet ellenes. Ennek ellenére nem csalom őt, pedig zavar az egész. Ti mit tennétek? ( szakításon kívül?)

Figyelt kérdés
Egészséges nőnek tartom magam, és vannak vágyaim,és érzem,hogy van olyan pillanat amikor igen is jó volna a rendes szex,és összebújás,nem csak egy gyors nyalás, és ennyi..Ennek ellenére idáig kitartottam mellette,és nem járt a fejemben,hogy megcsaljam. Viszont, ahogy egyre többet gondolkozom,és olvasgatok mindenfelé a neten, úgy érzem,hogy a párom abszolút nem egészséges férfi,és nem akarom megvárni azt amíg én is lesüllyedek a szintjére,és annyira megcsömörlöm az egésztől,hogy többet férfit se akarjak látni. Hogyan lehetne ezt a kapcsolatot kettőnk között megjavítani? Próbáltam már kezdeményezni is,de vagy ő állít le ilyenkor,hogy ne csináljuk,de volt olyan is,hogy nekem ment el a kedvem az egésztől mert túl sokat bénázott. (egy gumit nem tudott felhúzni,és nekem sem engedte). Nem tudom..orvoshoz nem akar elmenni vele, így meg elég fura az egész helyzet..és ha belegondolok,nem is természetes az,hogy 2 éve szex nélkül vagyunk.. Mit tegyek? Hogyan tudnám rávenni,hogy durálja meg magát? A szakítást ne javasoljátok kérlek,mert az nem opció.30/n (Privátokat nem kérek)
jún. 11. 00:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem 27 évesen volt egy 24 éves csaj. Fél évig próbálkoztam, néha szopott, de azt sem csinálta jól, de dugás sose volt, nem is akarta. Egyetlen éjszakát sem töltöttünk együtt, még egy kellemes estét se. Csak pár órás találkozók voltak.

A te helyedben nem nevezném a helyzeteteket kapcsolatnak. Meg a srácot a párodnak. Ok, ha szereted, de ez amiben vagytok nem jó. Nem passzolnak az igényeitek. Állísd döntés elé, mond meg neki, hogy neked ez kevés, ettől több, más kell. Ha nem változtat, ted meg te a megfelelő lépés, mert ha belesavanyodsz ebbe a helyzetbe, elveszel.

jún. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A helyzeted egy gyönyőrűen szép Zen Koan, aza, egy paradox helyzet, amire gondolkodással nem ehet megoldást tallni, csak a helyes intuíció fog segíten rajtad :)
jún. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy valójában meleg, csak még ő se tudja magáról?? Csak egyszerűen undorodik attól hogy beléd dugja?
jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Mért mem tudta felhúzni az óvszert? Kicsi volt vagy nagy az óvszer? Jo irányba próbálta? Mért nem beszelted meg vele előre,ki húzza fel?

Te mért nem vetted ki a kezéből,hogy felhúzd?

Az hogy visszautasitottad a tapasztalatlansága miatt,biztosan mély nyomot hagyott benne. Sokkal empatikusabb és türelmesebbnek kellett volna hogy legyél és vigyáznod a lelkére ebben a helyzetben.

jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdés mi lehet a probléma. Említetted az orvost, netán merevedési probléma van nála?

Mert azt máshogy nem nagyon fogjátok tudni megoldani,mint orvos ha tetszik neki ha nem.

Ez mellett pedig mivel ki írtad a kérdést valahol a lelked mélyén te is tisztában vagy vele sok opciód nincs,mert ez sokáig nem fog működni.

Vagy van az ,hogy elengeded és besavanyodva éled az életed vágyakozva egy normális kapcsolatra.

Vagy veszel dildókat és ugyanott leszel mint első opció.

Netán pedig előbb utóbb a vagy győz és megcsalás lesz belőle.

Illetve még ott van,hogy egyik jobbra másik balra megy. Megköszönitek egymásnak a szép éveket és szépen elbúcsúztok.

jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

üdv! Valószínűleg valamilyen probléma állhat a háttérben ( vszeg merevedési). Az esetek nagy részében ennek lelki okai vannak, de lehet szervi eredetű is. A párodnak mindenképpen orvosi segítségre van szüksége, mert lehet időnként kényelmeskedni, de ezt az állapotot nem könnyű így fenntartani.

Egy ilyen jellegű kapcsolatot csak úgy látok működőképesnek, ha közösülés nélkül is rendszeresen ki tudna elégíteni, sikerülne összehangolni a vágyaitokat, de ez a leírásod szerint nem valósul meg.

Beszéljétek meg ezt a dolgot és menjetek el orvoshoz /pszichológushoz, mert ez így vakvágány lesz...

jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A merevedéssel soha nem volt gond, egyszerűen az aktust nem akarja, most durva leszek "de betenni nem akarja,vagy nem tudja".
jún. 11. 09:29
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

#17 feltettünk egy csomó kérdést, de te semmire nem válaszoltál. Miért? Akkor minek írtad ki a kérdést?


Igen, lehet hogx a párod meleg. Ha nem, pszichológusra lenne szüksége.


Amúgy azon kívül, hogy szakítotok, milyen megoldást akarsz? Nem akar szexelni már két éve, nem akarja bedugni. Az okok téged nem érdekelnek egyáltalán? Kérdezted, hogy miért van ez? Mondtad neki, hogy ez nem egészen normális? Semmit nem tudunk. Ha beszéltél már vele és nem hajlandó változni (hogy változzon meg? Nem akarja a szexet, ha belemenne, azt csak te erőltetnéd rá, aminek jó vége nem lesz...) akkor mégis milyen megoldásra vagysz a szak9táson kívül?

jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nála egészen biztosan valamilyen pszichikai gát. Csak és kizárólag pszichológus/pszichiáter tudna segíteni, de csak akkor, ha ő is felismeri és változni akar. Anélkül semmit nem tudsz tenni, csak megszoksz vagy megszöksz.
jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!