Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor esik le, hogy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor esik le, hogy nem a piacon vagyunk?

Figyelt kérdés

Ez eredetileg nem társkereső, és nem is szexpartnerkereső.

Már sokan félve válaszolunk teljesen általános kérdésekre is, mert jönnek a kínálgatós privik.


Arról nem beszélve, hogy megy a rinya egy bizonyos réteg részéről, a nők szemétnek, önzőnek vannak kikiáltva, ha nem állnak le mindenféle jött-menttel, mert egyesek úgy gondolnák, nekik alanyi jogon jár a szex.


Na de amikor néhány kérdésnél nők leírják pl, hány pasival feküdtek le, már jön a "mekkora büdös k.rwa ez is"...


De ezek a viselkedések, megnyilvánulások meg úgy ütik egymást, mint boxolók a ringben....



tegnapelőtt 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Amiket megfigyeltem:

-Már akkor se hiszik el hogy nő ír, ha tényleg az (ritkán az)

-Bármi izgalmasabb dolgot írsz, azonnal ír 2-3 faszi hogy "dugnálak/dugnám a csajod/ismerkedünk?" anélkül hogy tudnák milyen nemű vagyok.

-Ha nő vagy aki nem házasságban él hanem dugott már, akkor kurrrva vagy..

-Ha csak eszedbejutott valaha hogy gumi nélkül dugj akkor azonnal nemibeteg vagy és gyereked lesz instant.. :)

tegnapelőtt 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mikor esik le, hogy random emberek véleménye a pontnemérdekel kategória?

Ha meg jön a privát mi bajod lesz tőle, még ha el is olvasod.

tegnapelőtt 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pontosan, amiket #1 írtál, ezek mennek.


#2

1-2 ilyennél nyilván jogos. A sokadikon hadd akadjon már fent az ember, szintén teljes joggal.


De a gondolatmenetet, miszerint a nő adjon esélyt, mert járjon a szex, de aki szexel, az meg kurwa, akkor sem magyarázza...

tegnapelőtt 14:48
 4/14 anonim ***** válasza:

És? Kid ő neked, hogy meg akarsz felelni a véleményének?


Amúgy nem nehéz megérteni a gondolatmenetet.

Azok a nők akik sok pasival szexelnek neki mégsem adnak esélyt, ami zavarja.

Jobban, mint mikor egy olyan nő ignorálja aki csak pár pasival volt.

tegnapelőtt 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Nem a piacon vagyunk? Aztakutymindenit, hát ezért nem tudok szerezni itten paprikát, paradicsomot occó-occó áron :(
tegnapelőtt 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Azért ha valahol látsz, szólj 😁


#4

Akar a halál, nem is az én terepem.

Ami most kiverte a biztosítékot, hogy egymástól független kérdéseknél válaszolok, és ugyanazoktól a felhasználónevekről ugyanazok az üzenetek érkeznek privátban.


Elgondolkodtam, mindenkinek elküldik ugyanazt a kérdéssort, hátha akad valami barom?


🤔

tegnapelőtt 15:00
 7/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Igen jól látod, mindenkinek elküldik ugyanazt. Új vagy még itt? Még nekünk pasiknak is érkeznek ajánlatok kiéhezett nyomiktól ha nem derül ki a válaszunkból a nemünk. Melegektől meg akkor is ha kiderül... XD
tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
17%

„Ez eredetileg nem társkereső, és nem is szexpartnerkereső.”

De ha bezzeg az ideálod böffent rád, akkor meg is feledkezel erről.

„Már sokan félve válaszolunk teljesen általános kérdésekre is, mert jönnek a kínálgatós privik.”

Már sokan félve válaszolunk teljesen általános kérdésekre is, mert jönnek a mindent is tagadó ribik.

„Arról nem beszélve, hogy megy a rinya egy bizonyos réteg részéről, a nők szemétnek, önzőnek vannak kikiáltva, ha nem állnak le mindenféle jött-menttel, mert egyesek úgy gondolnák, nekik alanyi jogon jár a szex.”

Mintha egy bizonyos réteg nem azon rinyálna, hogy a férfiak szemetek, önzőek, ha nem látnak minden nőt szépnek, mert egyesek úgy gondolják, hogy a férfinek kell lejjebb adnia az igényeit és közben fejlődni, de a nőnek a kisujját se kell megmozdítania.

„Na de amikor néhány kérdésnél nők leírják pl, hány pasival feküdtek le, már jön a "mekkora büdös k.rwa ez is"...”

Én meg úgy tudtam, hogy a nőket nagy kiváltság kiérdemelni, mert állítólag akárkinek nem adják oda magukat. Na de ha mégis, akkor azt minek nevezzem? Bocsi, ha nehezemre esik azt tisztelni, akinek a szemében én is csak egy valahányadik akárki lennék.

„De ezek a viselkedések, megnyilvánulások meg úgy ütik egymást, mint boxolók a ringben....”

A kettős mércéd alapján szerintem is…

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8


Nem, senkivel nem akarok privátban írogatni, bármily meglepő.

Mást meg főleg nem, rám itt ne böffentgessen senki 🤣


Az általánosítás engem is zavar, de nem ebben a témakörben a legjellemzőbb, inkább a Társkeresési problémáknál látom.

És tény, hogy sok nőnek is akkora az arca, hogy hagyjuk...


"Bocsi, ha nehezemre esik azt tisztelni, akinek a szemében én is csak egy valahányadik akárki lennék."


Nem kell.

De vinni leginkább csak ezeket lehet, na de abban mi a nagy érdem, hogy megdugni x olyan nőt, akiket bárk más is meg tud, aki nem siet?


Na, pont ezért sem tartom a kettős mércét, és ha úgy éreztem, kezdeményeztem is, nem dőlt össze a világ.

tegnapelőtt 15:46
 10/14 anonim válasza:
58%

„Nem, senkivel nem akarok privátban írogatni, bármily meglepő.”

Privát ellen tiltás gomb.

„Az általánosítás engem is zavar, de nem ebben a témakörben a legjellemzőbb, inkább a Társkeresési problémáknál látom.”

Engem nem az zavar, hogy hol jellemzőbb, hanem hogy egyáltalán van. Ha az egyik oldal leszólja a másikat, akkor már csak emiatt kutya kötelessége lenne jó példát mutatni. Más különben milyen jogon várja el?

„De vinni leginkább csak ezeket lehet, na de abban mi a nagy érdem, hogy megdugni x olyan nőt, akiket bárk más is meg tud, aki nem siet?”

Lényegében ugyanazt írtad le, mint én, csak más oldalról megközelítve.

tegnapelőtt 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!