Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Új kapcsoltban elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Új kapcsoltban elfogadjátok azt,ha a lány azt mondja ,hogy tabizik,vagy eleinte ragaszkodtok az óvszerhez?

Figyelt kérdés
jún. 28. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Én fiatalon tablettát szedtem. Egy partner sem volt aki gumit húzott volna és nekem sem jutott eszembe hogy ilyet kérek tőlük. Én nem voltam debil aki csak azt hazudja hogy szedi és közben nem, ők meg nem voltak paranoiások és hittek nekem. Ők is örültek hogy nem kell gumi, én pedig sosem használtam, pont azért is választottam a gyógyszert hogy ne keljen. Fiatalon az meg hogy betegséget kaphatok bárkitől vagy kivizsgáltassuk magunkat eszembe sem jutott. Most már évek óta élek monogám kapcsolatban ugyanazzal a partnerrel, már gyógyszert sem szedek mert ha úgy adódik jöhet a baba. Valami fertőt meg simán össze lehet szedni mondjuk egy nyilvános wc-ben is. Szóval nekem soha nem jutott ilyen az eszembe hogy gyógyszer mellett gumival rontsam az élményt. A partnereim is és én is pont azt élveztük hogy nyugodtan belém élvezhettek.
jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%

Én férfiként minden nőt lebeszélnék a tablettáról!!

Az én feleségem évekig szedte most meg nem lehet gyerekünk.

Miért tömítés magatokba a sok hormont?

Vannak egyéb fogamzásgátló módszerek is....

jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Sajnálom a feleséged, ez szörnyű lehet! Nem mindenkinél okoz gondot a tabletta. Én 14 évesen kezdtem szedni és 29 évesen hagytam abba. Nem okozott gondot a teherbeesés pedig pajzsmirigy betegségem is van.
jún. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!