Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú áthív egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú áthív egy lányt aludni, és a lány elfogadja a meghívást, akkor ez azt jelenti, hogy a lány bele is ment, hogy megdugja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ez a kérdés, csak kíváncsi vagyok a nemek eloszlására.
2022. júl. 26. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Fiú: Belement, feküdjön le velem!
Fiú: Belement, remélem, lesz valami.
Fiú: Nem várok semmit, majd alakul.
Lány: Belementem, valószínűleg lefekszem vele.
Lány: Belementem, ha úgy érzem, lesz valami.
Lány: Aludni hívott, nem ígértem semmit.
59 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak lefekszek vele ha már nála alszok. :) L
2022. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Megfordult a fejében a dolog, de ettől még el tudja baltázni a fickó. Ha a lány mégis nemet mond akkor korrekt ember óvodás duzzogás nélkül elfogadja (mást úgy sem tehet mert azt már nemi erőszaknak hívnák).
2022. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ebben az esetben igen.Ugye te se gondolod komolyan hogy szószerint alvásra hív át!!

Szval nem az várható hogy monopoliztok egyet, majd jóéjszakát kívánva mindenki befordul a helyére és alvás van.

Ezt mindkét fél vágja hogy ott valami lesz,és a szerint fog hozzáálni az ilyen meghívásra.

Ket eshetőség van meg,ami kivetel.


1.valamelyiknek/mindkettőnek nincs ki a négy kereke.


2. ovis szintű naivitás

2022. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2022. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy én nőként azt gondolom, hogy ilyenkor ez egy igen. Eleve nem hív át olyan férfi akivel nincs meg a vonzalom, és ne lett volna már valami korábban, legalább egy csók. Mert ha ennyi közünk sincs egymáshoz akkor minek hívna át "aludni"? Ha meg már volt valami előtte ami arra mutatott hogy több is lehet köztünk, akkor ha elhív és elmegyek, akkor mind a ketten tudjuk hogy mi lesz.

Legalább is én életemben 4-5 férfinél aludtam ott, ha nem is volt szex valami más miatt, akkor is egyértelmű volt hogy nem egy óvodás pizsipartira megyek. Aki mást mond az nagyon naiv.

De volt már hogy az egyik randipartnerem felajánlotta hogy egyszer auóludjak ott nála, és kerek-perec megmondtam, hogy nincs kedvem. Ilyen egyszerű.

2022. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4, mint azt írtam, tudom, hogy már volt ez a kérdés, a nemek megoszlása a kérdéses számomra.

Köszönöm a válaszodat!

2022. júl. 27. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha bemész egy gyógyszertárba, mert fáj a fejed, nem fekszel le a gyógyszerésszel, mert elmúlt a fejfájásod.

De ezt beszéld meg azzal, aki ott fekszik melletted kemény árbóccal. Ezt előre kell tisztázni. És ha tisztáztad hogy nem, akkor is nyalhatnak rajtad akkorát, hogy már nem fogsz nemet mondani. Pedig nem azért mentél. NEM AKARTAD! Vagy ha igen? Mi a gond? Legfeljebb ha "balfék", akkor szűzen mész haza reggel.

2022. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Csak a mellkasát figyeld! Ha lélegzik, akkor meg akar dugni!

(Ha már nem akkor ártalmatlan!)

2022. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy nem feltétlenül adja magát hogy mindenképp első este odaadjam magam neki. Amikor barátom először nálam aludt sem volt semmi komoly de szerintem ez így volt jó. Azóta persze más a helyzet de pl ha én nála alszom elsőre ne várjon sokat mert uj hely es meg kell szokni elobb.

21N

2022. nov. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!