Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Új kapcsoltban elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Új kapcsoltban elfogadjátok azt,ha a lány azt mondja ,hogy tabizik,vagy eleinte ragaszkodtok az óvszerhez?

Figyelt kérdés
jún. 28. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Elfogadom.
jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként fogamzásgátlót szedek, de új kapcsolatban általában én szoktam kérni a gumit, vagy alapvetően egyértelmű, aztán kivizsgáltatjuk magunkat.:)
jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen elfogadom, nem lenne gond ha az elején úgy lenne nyugodtabb ha gumit húznék.
jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Pont ilyen lányt keresek! Utálom a gumit! Amúgy ki szoktam húzni, mert szeretek a testére spriccelni, izgat a látvány hogy mennyi jön belőlem és ahogy szétterül a bőrén!
jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne azért kérdeztem,hanem arra gondolva,nehogy apát keressen aki gyermeket csinál neki.
jún. 28. 10:02
 6/13 Antiszociális lény ***** válasza:

Igen, elfogadom. Ez az ő döntése, de én nem erőltetek semmi ilyesmit.

Nem ártalmas az egészségére? Nincsenek kellemetlen mellékhatások?


#5


Ez pedig nálam nem opció. Én nem feküdnék le olyan nővel akit nem kedvelek vagy nem ismertem már meg annyira, hogy ilyet ne feltételezzek róla.

jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szimpi lenne és megbíznék benne akkor elhinném hogy tabit szed és mehetne gumi nélkül. Te szedsz és jobban szereted gumi nélkül kérdező?
jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Első pár alkalommal nyilván gumival ez alap nálam
jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülök neki hogy már elsőre is tele lehet nyomni. :)
jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolatnál szigorúan gumi. Tabletta mellett és nélkül is. Ha 100%-osan megbízok benne akkor mehet gumi nélkül.
jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!