Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik elfogadják azt ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik elfogadják azt ha egy lány nem csinálja az orált?

Figyelt kérdés
Tehát nem szeretem és nem is csinálom soha az orális szexet. Nekem csinálhatják. Lehet így tartós kapcsolatom?
2020. ápr. 9. 07:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom adni és kapni is. Viszont nekem ez biztosan hiányozna..
2020. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%

Én nem fogadom el. Az orális szex a petting része. Ha én kinyalok egy csajt - ami megkönnyíti a nedvesedést - akkor ő is leszop cserébe.


Szóval nekem nem kellene olyan csaj, akit nem nyalhatok ki, és aki nem szop le. Bocs.

2020. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

Pasi vagyok és nem fogadom el!!

Gyakorolj és tanuld meg!!

2020. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Te szereted ha neked csinálják, de cserébe nem kapna a pasi... Bocs, de nem...
2020. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%

Őszinte leszek, lesznek akik azt fogják írni, hogy nem fontos lehet élni nélküle, de sajnos csak becsapják magukat és a társukat is. Ez hozzá tartozik az alap szexuális kultúrához, ha pedig neked nem megy, menj el egy szexuál psichológushoz! Valószínűleg ért valami ami ezzel kapcsolatos, ami miatt nem szereted, mert normális esetben nem lehet semmilyen kifogásod!

Tehát ha nem ápolatlan, nem illetlen, nem aláz meg (így érezheted ha mondjuk fogja a fejedet és "magára húzza"), ha nem megy a szádba megbeszélés nélkül, ha nem erölteti, hogy lenyeld, ha nem akarja mindenáron a mélytorkot, de mind mind kommunikáció kérdése!

Sokan tévedésben vannak, a szex nem arról szól, hogy neked jólegyen, hanem arról, hogy a partnerednek legyen jó! Tehát minden olyan dolog ami számodra nem fájdalmas, sértő, megalázó, meg kell tenned a párodnak ha igényli, és ugyan ez visszafelé is el kell várni! Hiszen egymásnak kell örömöt okoznotok, nem saját magatoknak.

Egyébként innen loptam ezt az írást, nagyon igaz, és nagyon egyet értek vele:


"Az orális szexet nem kell megszeretni. A társadat, párodat kell annyira szeretni, hogy minden porcikáját kivánd, ne taszítson semmi ami az övé, és akard, hogy neki minél jobb legyen. Köznapian ezt szerelemnek hívják, és aki megéli, annak nem szokott ilyen kérdése lenni. :)"

2020. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Az exem is ilyen volt, nem szeretett szopni, engemet meg nem erdekelt, ameg nyalhatok addug a tobbit leszarom, en tudok nelkule lenni. Es ezt nyugodtan el is hiheted nekem, mert voltam ilyen kapcsolatba es leszek is, mert nem eroltetem ra a masikra az akaratomat, ja es rossz az a kapcsolat mar az elejeteol ha elvarod a dolgokat a masiktol...
2020. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nem ez önző dolognak tartom
2020. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb barátnőm ilyen volt. Hmmm... Működtek a kapcsolatok, de ez a része eléggé hiányzott.
2020. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem fogadom el, igényem adni és kapni is. Nálam ez kizáró ok.
2020. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Régebben nem igényeltem, szüzességem is olyan lánnyal veszítettem el, aki nem akart orálozni, és bőven elég volt. Azóta leszoptak rendesen, és ezt követően alap elvárás lett a szopás. Éppen fűzök egy csajt, akiröl megtudtam, hogy nem akar szopni, és annak ellenére, hogy nagyon bejön, emiatt lehet hagyom az egészet (múlthéten kérdésem is volt ezzel). 24f
2020. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!