Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik elfogadják azt ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik elfogadják azt ha egy lány nem csinálja az orált?

Figyelt kérdés
Tehát nem szeretem és nem is csinálom soha az orális szexet. Nekem csinálhatják. Lehet így tartós kapcsolatom?
2020. ápr. 9. 07:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha jól főz és precizen takarít akkor meghagyom szobalánynak, de kúrogatni szoptatgatni eljárok, mert ez hiányzik.
2020. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szűkül a kör, de találhatsz olyan pasit, aki nem várja el, sőt olyat is, aki nem szereti. Soha senki kedvéért ne csinálj olyat, ami számodra kellemetlen, taszító!

A szubmisszív pasik között nagyobb eséllyel találsz olyanokat, akik csak adni szeretik az orált, kapni nem.

Aki pedig amiatt dobna, hogy nem szopod le, azért nem kár, hidd el.

2020. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Soha senki kedvéért ne csinálj olyat, ami számodra kellemetlen, taszító!"

Akkor csak reménykedj, hogy a "párodat, életed szerelmét" nem kell ápolnod, és nem kell a szart kitakarítani alóla!

Tudod kinek kellenék ezek az emberek?

Kútba!

Ha "azt hiszed, hogy anyád házát szívesen újítom", akkor nagyon tévedsz!

Sőt!

Van 1millió olyan dolog amit nem szeretek csinálni, de megcsinálom a párom kedvéért!

Miért?

Mert szeretem, mert a párom!

Azért mert nekem nem fáj, nem megalázó, és ezzel boldoggá teszem.

Már ha tudjátok mi az önző bagázs!

2020. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

23-as, te nagyon félreérted a dolgot. Egy nő számára igenis lehet megalázó, ha orált kell csinálnia, amikor taszítja a dolog. Akárki akármit mond, nem az a normális szexuális együttlét. A normális az, hogy a pénisz a punciba. A többi lyuk nem arra való.

Az a szexualitásra vonatkozik, hogy senki kedvéért ne menjen bele számára kellemetlen dolgokba. Természetesen a hétköznapi tevékenységekre, munkára, feladatokra egészen más vonatkozik. Vannak dolgok, amiket muszáj megcsinálni akkor is, ha kellemetlen, de nem a szexben. Elveheti a kedvét az egésztől egy életre.

2020. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
30%

#24: Az nem megalázó, hogy a másik fél mindent megtesz ugye?

Hagyjuk már a baromságot, az álszenteskedő, lusta, önző mindenit!

Mi a fene van veletek? Gyerekek vagytok?

Egy felnőtt épp eszü ember eldönti, szereti a másikat, és megteszi. "Tudod aki szégyenlős még is levetkőzik..."

Szóval nem kell a mellébeszélés!

2020. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Aki így érvel, hogy "melyik lyuk mire való" és ezt azzal a magasröptű kreativitással tudja alátámasztani, hogy "akárki akármit mond", az értelmi képességeit tekintve ne várjunk használható vitakészséget.


Idealizált baromságok helyett azt javaslom hogy egy kérdést tegyetek fel magadatoknak, ha ezen gondolkodtok. Ez így szól: Van-e olyan lány, aki biztosan nem tudja elképzelni, hogy akármennyire is szívvel-lélekkel közel áll valakihez, akkor is ha tudja hogy mennyire fel tudja vele izgatni, ettől akkor is elfintorodik, és ezzel szimmetrikusan UGYANiLYEN rossz érzéssel tölti el, ha a párja NEKI csinálja ezt, hiszen ugyanúgy az jut eszébe, hogy ha neki megalázó lenne, akkor a párjának is biztos az.

Hosszú a kérsés, de benne van a válasz erre a szofisztikált kérdésre. Az a lényeg, hogy van-e annyi jóérzés az illetőben, hogy nem akar másnak olyat, amire ő nem lenne hajlandó, vagy pedig olyan nárcisztikus önző személyiség hogy ha ő kapja, azt ő élvezi és szemrebbenés nélkül nyalatja a párját minden nap, miközben ő undorodik tőle. Én csak ezt az utóbbi példát ismerem, és csak erről olvastam itt is, érdekes módon a előző példáról nem hallottam. Pedig, az lenne a logikus, az következne abból, ha egy porszemnyi empátia, emberség, tisztelet is szorult bele. Mégis az orált önérzetesen megtagadók azok valahogy nem ilyenek, és ez sajnos eléggé leleplezi a dolog hátterét, hogy semmiféle megálázásról nincsen szó, ez egy gyenge kifogás, amit azért találtak ki, hogy legyen mivel kimagyarázni ezt a nagyon csúnya és önző hozzáállást.

2020. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
49%
Én nem fogadnám el.
2020. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

26-os, vannak olyanok, akik nem csak adni, kapni sem szeretik az orált. Én is ilyen vagyok. A párom feje ne ott legyen, inkább csókolózunk.

Abban igazad van, ha valaki nem hajlandó adni, de a másiktól elvárja, hogy csinálja neki, az valóban önző és ellenszenves hozzáállás.

Viszont rengeteg olyan pasi van, aki imád nyalni. Sokan még jobban szeretik adni az orált, mint kapni. Ebben a helyzetben pont az lenne önző, ha nem engedné neki a nő. Hiszen a pasinak van benne nagyobb öröme, az ő kedvéért történik, az egészen más helyzet.

2020. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!