Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40 év körüli nők többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 év körüli nők többsége tényleg nem hajlandó az orális szexre?

Figyelt kérdés
Azt is visszataszítónak/undorítónak tartják, ha nekik csinálják?

jún. 25. 23:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

30.

Hagyd a fenébe az egészet.

Teljesen reménytelen.

Legalább nem vagy egyedül, és már az is egy nagy szó.

50 fölött már nagyon nehéz ugrálni.

Kevés a szabad nő, és amelyik jól is néz ki, az meg a tökéletes, hibátlan férfire van kihegyezve.

Én 50 plusszos férfiként keresek kapcsolatot, de akinek ezt elmondtam, mindenki azt mondta, hogy nem lenne szivesen a helyemben.

Sajnos ez van. Vannak az életben iszonyatosan szerencsés férfiak, van aki meg végig tengeti, végig szenvedi az egész életét.

Sokszor én is làtom és figyelem, amikor egy férfi mellett nagyon csinos, jó megjelenésű, szép arcú nőt látok, hogy micsoda oltári iszonyatos szerencse ez.

Egy épp, de közönséges hétköznapi elmével ez

teljesen felfoghatatlan mértékű szerencse.

Ma már nem az a szerencse, és a jó élet titka, hogy miliárdos vagy és jól élsz, hanem az, hogy van melletted egy szép csinos nő, akire felnézhetsz. Aki világosságot teremt körülötted.

jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Igen. Pontosan.

Sokszor én sem értem, hogy a nagyon jó nőket, hogy a fenébe tudják megcsípni egyes férfiak.

El nem tudom képzelni.

Én, és azt hiszem nyugodtan mondhatom mások nevében is, hogy sokan még a közelükbe sem kerülünk.

jún. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

45 éves pasi vagyok.

Az élet nekem úgy hozta,hogy most élhetek igazán,ezért az utóbbi 6-7 évben igencsak belehúztam.Kb.20 hosszabb-rövidebb szexkapcsolatom volt ezalatt,a nők átlagéletkora kb.45 év volt.De volt 52 éves is köztük.A 20-ból 19-nek semmi baja sem volt az orális szex-szel,sem oda,sem vissza.

Néhányuknak ennél sokkal bevállalósabb dolgokkal sem.🙂

jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

31# -32#


Külső visszajelzések alapján mi is egy ilyen pár vagyunk. Mi fogott meg, jó kérdés - valahogy első pillanattól éreztem, hogy mellette jó helyen vagyok. Biztonságot ad, férfi (NEM anyagira gondolok!!). Mindent meg tud oldani, a lehetetlent is...és nem vmi mérnök, hanem falusi, aki megtanulta mi a munka és mindenhez is ért :-)

jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

34.

Gratulálok neked. Ez egy igazán szép dolog. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szeteted őt, és ő is téged.

Tudod mit nem értek mostanában?

Én fönn vagyok egy társkereső oldalon, és bejelentkeztem egy társkereső irodába is, januárban.

Egyetlen levelet nem kaptam. Nemrég beszéltem az iroda vezetőjével, és ő elmondta a problémát.

Elmondta, hogy szuper pasi vagyok, minden oké, szép vagyok, sok nőnek szimpatikus vagyok, de sajnos mivel nincs diplomám, ezért tárgytalan az ismerkedés. részükről.

Úgyhogy sajnos erről van szó. Ma a középkorú nők 90%-ánál alap követelmény lett a diploma.

Nézhetsz akármilyen jól ki, akár gazdag is lehetsz, de ha nincs diplomád, nem kellesz nekik, mert azt mondják, hogy műveletlen vidéki suttyó paraszt. Nem kellessz.

Ez van sajnos, ezt kell tudomásul venni.

Mai világban ez lett a legfontosabb.

31-32#

jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

35#

A frászt! Az én Páromnak sincs diplomája, "szimpla" szakmunkás. Az egyetlen diplomás párom volt a legsuttyóbb...viccen kívül. Odáig fajult, hogy már sikkasztott... Tudom ez emberfüggő...én nem ismerek empatikus diplomást, apám se az sajnos, bnőm férje se. Szándékosan nem is kéne diplomás.

Nőként -bnőmön is látom -sajnos elszállt igényeik vannak, de tükörbe nem néznek (nem szó szerint...de érted).

Lehet azt mondaná vki aki csak külsőt lát bennünk, hogy alulválasztottam....de igazából ő a férjek gyöngye, és igen, nagyon szeretjük egymást. És tudjuk, hogy együtt öregszünk meg ;-)

jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

31. Nagyon jókat írtál viszont egy dologgal kiegészíteném. Az , hogy bomba nő van a pasas mellett nem biztos, hogy szerencse legalábbis szexuális értelemben értve. Az én párom igazán bomba , nagyon csinos nőnek mondható (én sem vagyok az átlag 50 éves pasas ráadásul a 34. hozzászólónak válaszolva még mérnök is vagyok. :) Lételemünk a sport és az egészséges életmód. Ő viszont már nagyon hosszú évek óta nem vágyik a szexre. Én ezt megértem mert tudom, hogy sok nő a negyvenes évei vége felé ugyanígy van vele. Én is úgymond kompatibilissé váltam vele ebben a dologban.

Tehát látszatra ne tessék irigykedni. :))



33. válaszolónak pedig elhiszem. Ha kifejezetten jó képű,sportos, jó dumás ,jó egzisztenciával rendelkező férfi vagy akkor ez reális lehet. De gondolom ez szex társkeresőn történt ahol a nemek aránya elég durva fölény a férfiak javára. Ha kimegyek egy focimeccsre ott mindenki szeretni fogja a focit de ebből nem vonhatom le azt a konzekvenciát ,hogy minden férfi focirajongó. Ez az úgynevezett "túlélési torzítás" mert te egy adott halmazból ítélsz. Nem beszélve friss kapcsolat, izgalom , stb. Tehát nem lehet összevetni az átlaggal illetve egy tartós párkapcsolattal.

Persze ezek a dolgok függnek a környezeti hatásokkal ,biokémiával, hormonokkal, lelki állapottal és ezernyi dologgal. Nagyon sok hölgy pl. túlzottan kritikus önmagával szemben és ez sem tesz túl jót a szexuális életnek. Összefoglalva ha egyedül élnék akkor már én sem keresnék senkit.

jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

33-as vagyok


Csupán leirtam az én történetemet,szándékosan nem irtam oda,hogy szerintem valótlan amit a kérdező kérdez,mert nem reprezentatív az én felmérésem.De másoké még ennyire sem az.

Valóban szextárskeresőn ismerkedtem.Nem vagyok jóképű,jó dumás,sportos és empatikus igen,és egzisztenciám is van.

De ez utóbbi sosem volt szempont a nőknek.Amúgy mérnök vagyok én is.😀

jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!