Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt csajok, mit tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt csajok, mit tapasztaltatok azok vannak többségben férfiak közt, akik szeretnek orált adni vagy akik nincsenek oda érte?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Eddig minden pasim akart nyalni. De kevesen tudtak jól.
2020. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Imádják.

A pasik jobban szeretik a nyalást mint a nők maguk :D

2020. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attol is fugg, milyen az a punci.

En csupa olyannal voltam, aki belem akart fulladni, untam, zavart, de az illeto extatikusan csak csinalt, mintha visszakivankozna az anyamehbe.

Ma mar szeretem, keves ideig, de hatarozottan tanusitom, az adni akarasnal is erosebb szenvedelyeket lattam. Pont mikor nem igenyelnem.

2020. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltnak nem mondanám magam, de 4-ből 3 imádta, a negyedik meg lehet, hogy nem merte felhozni, mert alapból elzárkóztam. Ma már én is szeretem, de csak mióta olyan párom van, akin érzem, hogy élvezi.
2020. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!