Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40 év körüli nők többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 év körüli nők többsége tényleg nem hajlandó az orális szexre?

Figyelt kérdés
Azt is visszataszítónak/undorítónak tartják, ha nekik csinálják?

jún. 25. 23:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség! A feleségem imádja csinálni. Nincs egy összebújás sem nélküle. És mivel évek óta gyakorolja, hihetetlenül jól is csinálja!
jún. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

45F vagyok,az összes nőm (40-50 korosztály) imádta adni is,kapni is,pedig volt egypár az utóbbi években.

jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
51%
A 40+ os barátnőm még szexre sem hajlandó. Ebben a korban valóban sok nő már nem akar/szeret szexelni.
jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

51 vagyok és mindent szeretek adni :-)

Van párom nem válaszolok senkinek, ne irj!

jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én a 18-24 éves csajoknál tapasztaltam...


Már csak 40+-os nőkkel kavarok, nincs tabu igazából, szóval én azt mondom, hogy pont az ellenkezője.


Imádják a phaszt!


36/F

jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos fel kell készülni a legroszabbra is.

40 fölött még csak csak, de 50 fölött már nagyon nehéz olyan nőt találni aki igazán élvezi és szereti is a szexet.

Nem csak az orálisat, hanem egyálltalán magát a szexet.

Aztán persze sokszor ez azért is van, mert az addigi pasijai nem úgy bántak és foglalkoztak veke ahogyan kell, és megútáltatták vele a szexet.

Kellő bánásmóddal ez a szikra még talán lángra robbantható.

Egy igazi kihívás 50 körül szexéhes nőt találni.

jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
#15 Olyan is van de hidd el nem ez a jellemző arra a korosztályra. Inkább jobban el lehet velük beszélgetni. Volt néhány éve nekem is randim negyvenes nővel de villany leo , lenn szőrös ami nekem nagyon nem jön be. Amúgy nagyon kedves ,bőben átlag feletti intelligenciával rendelkezik a hölgy. No meg volt egy másik hölgy is de hogy is mondjam kissé túlsúlyos volt. Ott biztos lett volna orális szex de köszi nekem az inkább nem kategória.
jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nekem is az a tapasztalatom hogy 45 fölött sajnos a hölgyek már semmit nem akarnak…

És 45 éves pasi vagyok És csak sétára mozira utazásra találok valakit de szexelni nem akar sajnos szinte senki..:


Értem én hogy fontos a közös program természetesen számomra is de a szex is egy kapcsolat része a jó szex

jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
Szerintem ez nem kor fuggo
jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az mindegyik korosztályra jellemző, hogy ha megneszelik ,hogy a pasi átlag feletti egzisztenciával rendelkezik. Vállalkozó, felső vezető akkor mindjárt megjön az a kedv a szexhez és az orálhoz is. :) De ott persze már a fiatal bomba csajokkal kell konkurálniuk ami nem könnyű mutatvány. Amúgy felejtős ez a korosztály.
jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!