Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan pasi, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, ami tényleg képes legalább egy óráig rendesen dugni?

Figyelt kérdés

Nekem az a tapasztalatom, hogy max. 5-10 perc, amire képesek 😔

23/N



jún. 25. 12:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Mint a 11-es, most már fizikailag fáradok. Fiatalabb koromban bármeddig bírtam, 2 órát is, de erre ritkán volt igény. Legtöbb lánynak nem is kell több 15-20 percnél, de volt akit rendesen szét kellett dugni, akkor jól jött ez a képesség.
jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%

Előjátékkal együtt 1 óra az még okés. De maga csak a szex 1 órán át már elég komoly fizikai terhelés, de ha a nő is aktív akkor még az is működhet. Bár az biztos, hogy a végére rendesen leizzad az ember. Arról nem is beszélve, hogy ilyen hosszú idő alatt pláne ha gumit használ az ember már a szárazság is problémás. Én úgy tapasztaltam, hogy ha az előjátékot nem veszem maga az aktus 15-30 perc közt ami még kellemes, utána már többnyire szenvedős, már jelezni is szokták a nők is, hogy el akarok-e menni, mert nekik már megvolt.


Szóval szummázva, egy jó fizikai állapotú pár aki szereti a hosszú együttléteket, és a pasi tudja is tartani magát akkor igen, lehetséges az 1 órás reszelés, de nem az az általános. 34/F

jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%
Férjem egész éjszakán át bírja. 48 évesen a farka áll mint a cövek. Igaz fizikailag elfárad, de misszionárius, lovaglás, hátulról, oldalról csinálja rendesen. De mi szoktunk közben orálozni is.
jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
A farkam sokáig bírja viszonylag, de tüdővel nem bírnék egy óra folyamatos szexet. Esetleg hanyatt vágnám magam, és lovaglóban ugrálhatnál rajtam. Úgy talán meg tudnám közelíteni az egy órát.
jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
21%
Párom ilyen. Egyszer 3 órán túl bírta.
jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk egy órán át megállás nélkül keményen döngetni senki sem fog. belassítós játszadozós, néha döngetős verzió az szerintem nem egy lehetetlen elvárás..
jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%
Létezik, az exem ilyen volt
jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Gáz, h le van pontozva az, aki sokáig bírja.
jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Az a te pasid. Kevés de van akinek a 2-3 óra se kottyan meg.
jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Mindentvagysemmit ***** válasza:
73%
KB. 45 perc, de azt keményen intenzíven,fizikailag fárasztó csak.F50
jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!