Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szex alatti pózokba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szex alatti pózokba beleszoktatok szólni,vagy rábízzátok a párotokra?

Figyelt kérdés
Ha van kedvenc pózotok akkor azt szoktátok kérni?
jún. 24. 13:29
 1/9 anonim válasza:
89%

Persze, ő szokott kezdeményezni, de kommunikálunk közben illetve érezzük egymás rezgéseit❤️

Egyszerűen csodás❤️

jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az pl megszokott rutin, hogy missziben kezdjük, ő közben izgatja a csiklómat, elérek 1-2 orgazmust, aztán én kerülök felülre, én így könnyebben rá tudok szorítani, simogatom a mellkasát, stb, és ő is elmegy.😊 De amúgy persze, ha valamelyikünknek van vágya/ ötlete, akkor az lesz.😌
jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rábízom a páromra. Tegnap is mondtam neki, hogy had lovagoljam meg. Nem akarta,mert úgy gyorsabban elmegy. Hát így is tettem róla, hogy megtörténjen hamarabb.
jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére már nagyon érzi, hogy mikor mire vágyom, ezért ritkán kell kérni, általában nagyon jólesik, ahogy csinálja magától. :)
jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam mondani, hogy pl. most csináljuk hátulról, vagy a végén hogy fejezzem-e be szájjal, akar-e oda elmenni😋Nekem az fura, ha valaki sose mondja, mit akar, csak passzívan tűr.
jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kommunikálunk, persze.
jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagyunk az ágyban, de akivel össze vagyunk csiszolódva ott már mondani sem kell, szinte automatikusan jön vagy félszavakból, apró mozdulatokból azonnal megértjük egymást.
jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az van amit ő szeretne. Egyszer volt hogy én akartam egy pózt és kinevetett hogy mit csinálok ő nem így szeretné.
jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő teljesen fantáziátlan, én meg gyorasan túl akarok lenni rajta, úgyhogy gyors lovaglás és mindenki megy a dolgára
jún. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!