Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Három nappal a térdficam után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három nappal a térdficam után tudnátok szexelni?

Figyelt kérdés
Egész nap le vagyok szedálva, aludni sem bírok fájdalomcsillapító nélkül, és még azzal sem könnyen. Erre a barátnőm sírni kezdett mikor visszautasítottam, mert azt hiszi, hogy már nem tartom vonzónak.
jún. 24. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Baszogatom helyetted addig mig felepulsz
jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy sokkal megértőbb és tapintatosabb kéne legyen. De talán csak melléd fekszik és te orgazmusig izgatod kézzel, vagy az arcodra ül, ő tartja magát, te pedig kinyalod? Nem tudom mennyire aktív a szexuális életetek, de van aki testileg jól lévő férfi mellett is simán vár 3 napot, vagy többet. 3 hetet-hónapot stb megértenék, de 3 nap?? Neki nincs keze? Vagy egy vibrátora, vagy nem tudom… ha tényleg azt akarja hogy elégítsd ki, akkor legyen kreatív, és tegyen érte. Pl ha meglovagol az neked beleférne?☺️

Bár tényleg, 3 nap az nem a világ…

jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon együttérző barátnőd van bakker XD inkább azzal kéne foglalkozzon hogy ápoljon vagy valami.

meg buta is ha ebből az esetből azt tudja levonni hogy nem kívánod...nem tűnik fel neki hogy szarul vagy és kisebb gondod is nagyobb most annál hogy kielégítsd. ekkora egy p.tsát...már bocs

N

jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A farkam nem ficamodott ki, szopni attol azt lehet...
jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Mond neki, hogy talán egy lovaglást óvatosan meg egy szopást meg tud csinálni, a többire várjon egy kicsit.
jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kidobnám a francba az ilyen nőt. Ennyi ne legyen már valaki szexmániás.
jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!