Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckoldokat az is izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckoldokat az is izgatja ha a párjuk egész nap más pasival beszélget, vagy csak az ha odaadja hogy d.gják meg?

Figyelt kérdés
jún. 24. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Engem izgat
jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk pontosan így kezdődött. Megláttam miket beszélgetett a kapcsolatunk előtt a pasikkal és rohadtul fel izgatott.
jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Beszélgethet,csak ne érzelmekről,jobb ha dugja.
jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 én is így gondolom
jún. 24. 08:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez szimplán a szexről szól.

Megőrülnék ha a feleségemről kiderülne, hogy másik férfiba szerelmes! De szerencsére erről szó nincs! A beszélgetések (inkább csetelés) a dugásról szólnak. Gyakran megmutatja nekem is. Igen, izgatnak! Büszke vagyok hogy sok hapsi kívánja az én szép kis feleségemet! Most hétvégén egy fiatal srác dugta meg a szemem láttára, hát nem semmi élmény volt végignéznem! ;)

jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Havonta legalább 1-2 srác mindig rá ír a páromra különböző szövegekkel. Néha direkt húzza őket de persze a tudtommal. Ez így nagyon izgató mind a kettőnknek, gyakran ő is annyira bele éli magát, hogy a beszélgetés közben leteper és szexelünk mert úgy fel izgul.
jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A cuckold, csak dugatni akar.
jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugás közben meg jönnek az érzelmek...
jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Hány évesek vagytok?
jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy kandúrja van az asszonynak, ő is házas. Így nagyságrendileg csak a szexről szól a dolog, de ez szerintem így pont jó.
jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!