Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold bikaként nem tudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold bikaként nem tudtam elélvezni, mert mikor a csaj kielégült, a pasija rámlötte az egész tárát véletlenül. Nem tudom, menjek-e hozzájuk ismét?

Figyelt kérdés

jún. 19. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csodálom hogy eldurrant
jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze menjél, ha tetszik a nő.

Beszéld meg velük, hogy mi volt a problémád elsőre. Erre oda fog figyelni legközelebb a férj, szerintem. Össze csiszolódtok szép lassan.

jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez így nem bikának hangzik, inkább ökörnek. :)


Amúgy a probléma ismerős, nálunk pont így volt. És még rám se spriccelt, csak megéreztem az ondója szagát és elment a kedvem kb örökre a szextől. 😂😂😂

jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 Megértelek 😄
jún. 19. 12:06
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Fröcsköld le a férjet
jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak véletlen volt, akkor meg lehet beszélni a dolgot szerintem. Én is vettem részt bullként ilyenben, de én közöltem már az elején, hogy a meleges dolgok nálam ki vannak zárva. Az mondjuk nem érdekel, ha az asszony meg szeretné csókolni a férjét, miután a szájába lőttem az összes anyagot, ilyenre konkrétan volt példa. De a pasi és köztem közvetlenül ne legyen semmi. És ezt így tiszteletben is tartották mindig szerencsére.
jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos véletlen volt? :)
jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem te voltál a bika, vagyis addig lehet amíg szétdugtad a csajt, de végére megfordult és a csaj pasija lett a bika, mert kielégítette a csaját, majd rád élvezett.
jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
borjút csinált belőled
jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 ö csak kiverte magának, aztán olyan messzire lött, hogy rámtalált
jún. 19. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!