Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezhet, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet, hogy a barátnőmnek sokkal érzékenyebb a hasa, mint a mellei?

Figyelt kérdés

Mindig azt kéri, hogy a hasát simogassam, csókolgassam. És nyalás közben is tegyem a kezem pont a szemérem dombja feletti részre, és gyengén nyomjam ott neki. (Nem tettem meg) Mert elvileg így jól esik neki, és magának is szokta csinálni. Sokkal inkább azt kéri, hogy a nyakát, combjait és a hasát csókolgassam, mint a melleit. Pedig a nők elvileg még mellbimbó orgazmusra is képesek, de ő nem annyira szereti, ha szívogatom a mellbimbóját pl.

Gondolkozom a szakításon, mert ez nekem nagyon furcsa így…

Pedig egy fiatal, csinos, nagymellű, 19 éves lány…



jún. 23. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
simán
jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A női mellhez érteni kell...
jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De ő úgy izgat téged, ahogy az neked jó? És az a problémád, hogy te nem úgy akarod izgatni, ahogy neki jó?

Akkor tényleg jobb, ha szakítasz. Majd a következő srác boldogan fogja simogatni a lány hasát, és combjait.

jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, mi mást tenne? Szépen megtanítottam neki mit hogyan. De én voltam már csajjal, tudom mit kell csinálni. A felesleges köröket nem értem.
jún. 23. 10:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon lökött vagy.
jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Te gyermek hány éves vagy?

Nem az a lényege az egésznek, hogy neki is jó legyen? Tényleg olyan nagy dolgot kért tőled?

Szakíts, jobban jár a csaj.

jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 nb2019 ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy ő úgy izgat téged, ahogy neked jó mert "megtanítottad neki" de ami meg neki lenne jó, az téged nem érdekel, mert voltál már csajjal, és az máshogy szerette? Hát, ha tényleg ez a helyzet, akkor keresd meg azt a lányt, akinek úgy lesz jó, ahogy te korábban megszoktad, és hagyd, hogy ő is megtalálja azt a srácot, aki majd őt is úgy kényezteti, ahogy az neki jól esik. Mindketten jobban jártok. Ha meg szereted, akkor figyelj oda a kéréseire, mégha az ellent is mond az eddigi tapasztalatodnak, vagy a kívülről jött várakozásaidnak.


Nem mellesleg nem csak a mell, a has, combok ugyanúgy erogén zónák (és még mennyi minden más is az...) ugyanúgy izgalomba hozhatnak egy nőt.

jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is izgató, ha nyomva és simizve van a hasam. Nem értem ezek a mai fiúk miért nem képesek kielégíteni egy nőt!

Persze mi mélytorkozzunk, nem baj, hogy nem jó, de te és a majom fajtád ezt élvezi. Hagyjam, hogy nyalogassák a lábam, pedig undorító, de cserébe nem lehet viszonozni semmit.


Szakíts szegény lánnyal. Legalább esélye legyen találni valakit aki rendesen megdugja majd.

jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Létezhet, főleg ha nem megfelelően izgatod a cicijét
jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

" (Nem tettem meg) "

Na és miért nem ha azt szereti?

jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!