Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezetem fel a baratnömn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezetem fel a baratnömnek hohy én szeretnék egy kicsit durvulni?

Figyelt kérdés

Én voltam neki az első és ö róla annyira nem tudom elkepzelni hogy durván is élvezné de nekem meg sokszor arra lenne szükségem ,egyben nem szeretnék olyat csinálni amivel elilyeszthetem a szextöl. Hogyan vezetem fel?

Elmondani már próbáltam és szerintem neki a durva az nem azt jelenti mint nekem hanem a kicsit gyorsabb tempóra. Ilyenkor lehet valamit tenni vagy inkább nem is próbáljam meg?


19f 18l


jún. 17. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szopasd meg oszt majd kiderül
jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rakd ki szegény lányt, ne okozz neki életre szóló traumát azzal, hogy vadbarom vagy.
jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Engem max a helyesírásod iJeszt meg. 😂
jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ami nálunk eddig MINDIG bevált: a fokozatosság. Mindenben, amit ki szeretnél próbálni, tartsd be a fokozatosságot. Húznád a haját? Túrj bele, figyeld a reakcióit, vedd észre hogy izgatja-e vagy lefagy tőle. ha tetszik neki, akkor matass benne erőteljesebben, markold meg, de ne húzd. Figyeld. Még mindig oké? Akkor húzd hátra, csókold, érezze hogy megvadulsz tőle.


Durvábban szeretnéd ha szopna? Fogd meg közben a fejét. Elhúzódik, ledermed, abbahagyja? Akkor nem tetszik neki. Nem zavarja? akkor óvatosan átveheted az irányítást és a szopás átmehet lassan szájbadugásba.


érted a lényegét? MINDIG figyelni a partner reakcióit, lassan haladni, őszintén beszélni róla, kimondani szavakkal is, nem virágnyelven.


Én nő vagyok, és nálunk én vagyok a kísérletezősebb kedvű, bevállalósabb.

jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Felpofozod, és abból észre fogja venni.
jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A szex kedvelő nők 80% sub, könnyű ilyet találni.
jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Finoman kezdd ahogy előttem írták. Lehet még ő sem tudja, hogy szereti kicsit durvábban, de nagy eséllyel ráérez és tetszeni fog neki. Ha nem most akkor majd ahogy idősebb lesz :)
jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!