Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít az ribisnek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít az ribisnek, ha nőként nyíltan felvállalom hogy imádok szexelni?

Figyelt kérdés
25/L

jún. 22. 23:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert valószínűleg olyan embereknek hangoztatod, akik erre nem vevők.
jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Mert kb az emberek 99%-a imád szexelni, tehát nem szükséges ezzel dicsekedni. Ha lobogtatod az infót, az más (téves) üzenetet is közvetíthet egyesek számára, csak magaddal cseszel ki, mert az emberek ítélkeznek.
jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, miért kell ezt nyíltan felvállalni, nem tartozik ez csak a partneredre.
jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Antiszociális lény ***** válasza:
87%

Szerintem ez nem számított soha annak, max az olyan emberek fejében akik szerint a szexualitás bűn (tehát: valláskárosultak) vagy az olyan emberek fejében akiknek az a legnagyobb bajuk, hogy velük nem szexelsz vagy senki sem szexel velük.


Igazából, ha tényleg így van akkor ki nem szarja le, ha pár hülye emiatt annak tart aminek tart? Nem az a lényeg, hogy te jól érezed magad?

jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Én is imádok szexelni, de én a környezetemben mindenki másról is ezt feltételezem, nem kell ezt nyíltan vállalni. Nem tabu téma a szex, pl a barátaimmal, de valahogy evidens, hogy a szex elég király dolog… Viszont vannak olyan helyzetek, emberek, stb. Ahol egyszerűen mint téma sem jut eszembe, mert ennél bőven többsíkú vagyok…

Ha pl öreganyádnak bejelented, hogy “Mama, én imádok szexelni” az igenis furcsa, és amúgy értelmetlen is.

23N

jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
A pasidal, vagy bárkivel ?
jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
#6 Nincs pasim.
jún. 22. 23:44
 8/41 anonim ***** válasza:
30%

#7


Küldesz képet a talpadról? :D

CSerébe kérdhetsz egy ajándékot és megveszem neked.

jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
59%
Akor kivel?
jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

Én tisztellek érte. Utálom az álszent, sótlan csajokat.

33f

jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!