Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bunkók itt a fiúk? Tisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkók itt a fiúk? Tisztelet a kevés kivételnek! 21L

Figyelt kérdés

Volt kiírva kérdésem, írtak sokan privátban.Volt akivel kamerában megnéztük egymást,mert nem hitte el hogy lány vagyok.De aki ezt nem akarta, legtöbben csak írogattak, sokszor nagyon sértő dolgokat.Nyomdafestéket nem tűr.Természetesen tiltottam őket.

Szomorúvá tesz,hogy kegyetlenek az emberek ☹️

Mások is ezt tapasztalják?

Azt hiszem törlöm is a regisztrációmat.



jún. 22. 09:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Anonim oldalon nyilván nagyobb arányban élik ki magukat a kis trollok. Nem kell velük foglalkozni. 34/F
jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Miért általánosítasz? Én pl. nem tudom mi volt a kérdésed, nem is írtam neked privátot és nem voltam bunkó veled. Akkor most mégsem mindenki bunkó?
jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2#

Írtam, hogy tisztelet a kivételnek!

jún. 22. 09:08
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Nemtudom te hogy hozod ezt össze? Aki olyat ír ami nem mozgag meg, nem tetszik nem is válaszolok akármennyit is beszéltünk előtte. Esélyük sincs eljutni a bunkózásig

Volt aki nagyom erőltette a snapet úgyhogy ignoráltam, de amikor már nem válaszoltam neki akkor is havonta bepróbálkozott de arra se kapott választ pedig izgi dolgokról lehetett vele beszélni előtte


Bár én csak beszélgetek nem találkoznék innen senkivel. Szóval nem is mutogatnám magam kamerába. Aki nem hiszi el hogy nő vagyok annak kopó van ennyi 🤷‍♀️


Itt annyit kapsz amennyit hagysz a másiknak. Ne hagyd magad nem kell a lelki világukkal foglalkoznod

jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetést te irányítod. Abban a pillanatban, hogy érzi nyeregben van, bármit megengednek maguknak.

A leírásod alapján irányítható vagy és naiv. Ezen dolgozni kell.

Ettől függetlenül vannak bunkók erre van a tiltó gomb.

(egy anonim oldalon nem megyünk 2 perc után kamera elé, hogy igazold, hogy lány vagy! Nem nyilvánvaló, hogy mit akart????)

N.

jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
jún. 22. 09:12
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen, vannak kivételek, de a mai fiatalokra ez nagyon jellemző.
jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

8#

Ezt mire alapozod?

Pont erről beszéltem!

jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Az nem én voltam, kérlek küldj bizonyítékot!

Mindenesetre töröltem azt a profilt.

Innen pedig csak az arra érdemes egyéneknek válaszolok.

jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Az mit bizonyít hogy az egyik profilnak visszaír a másiknak meg nem? 😂

Pont ez a lényeg kérdező: válogass.

Annak válaszolsz és azt amit akarsz. Addig amíg jól esik. Aki meg több proilból tesztelget tiltsd le a pxcsába.

jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!