Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai lányok (én is az vagyok nem azért szóval tisztelet a kivételnek) olyan bunkók azokkal a fiúkkal akik normálisan akarnak udvarolni?

Figyelt kérdés
Mártmint rájuk ír egy nem az a tipik bunkó fiú azzal a szöveggel pl hogy "Szia, de szép vagy, beszélgetünk?" és az meg finoman szólva elküldi melegebb éghajlatra.Én ezt nem értem.Most akkor mi van?Valaki magyarázza el mert nem tiszta nekem.

2013. dec. 12. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

ezzel tudnám magyarázni..:) talán mindig az kell nekünk aki elérhetetlen,akiért sokan odavannak..

2013. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én például nagyon nem szeretem, amikor a netem írnak rám ilyenekkel, főként hogyha azt se tudom ki ez a srác, legalább köszönőviszonyban legyünk ha már rám ír valaki.

Másrészt ez a szöveg túlságosan nyomulós, amolyan "a nevedet se tudom, és nem is vagyok kíváncsi arra, hogy ki vagy, de rád írtam, mert olyan lánynak tűnsz, akinek elég egy-két bók és szétteszi a lábát"

hozzáteszem ez csak egyéni vélemény...

2013. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!