Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek szexuális kapcsolata volt fél évig egy másik sráccal. Egyszerre nagyon rossz ez, de valahogy furcsán fel is izgat. Mitől lehet ez? Mit tegyek? (24 F)

Figyelt kérdés

jún. 20. 20:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mert nem társkereső az oldal
jún. 21. 13:41
 12/22 Srias87 ***** válasza:
73%
En is igy voltam, volt tobb csajom is akit ra vettem, hogy előttem basszák, nagyon jó volt nezni közben!
jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha szereted a szexet akkor együtt tudsz érezni a nő élvezetével akkor is ha nem te okozod.

Mivel máshoz vonzódik így kicsit elvesztetted őt, ez vonzóvá teszi hogy vissza csábítsd. Ez is lehet oka az felizgulásodnak. Ennek már a gondolata, emléke is elég.

jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13-as köszi nah ez érdekes! Erre voltam kíváncsi, h mi okozhatja ezt pszichológiailag. Esetleg privátban beszélgethetünk erről?
jún. 21. 15:24
 15/22 anonim ***** válasza:

#13 voltam

Olyan nőből indulok ki aki nem rib.nc, hanem egy normális, akivel minél jobban szeretitek egymást, minél értékesebb jellem.

Ha ezek ellenére el tudják csábítani szexre az azt jelenti hogy baromira fel tudták izgatni, baromira élvezte, annyira hogy nem tudott ellen állni... Ez olyan p.rnófilmes hangulatot okoz ezért izgató.

Mivel a párodról van szó így még inkább bele tudod élni magad az egészbe. Ha nem kapcsol be benned a féltékenység.

Azt vettem észre hogy vagy a féltékenység kapcsol be vagy a felizgulás. A felizgulás miatt a nyitott kapcsolat szimpatikussá válik ezért ilyenkor az ember nem félti a párját másoktól.

jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nekem mindkettő egyszerre van ez a furi benne
jún. 21. 16:07
 17/22 anonim ***** válasza:

Inkább itt válaszolnék.

Néhány tévhitet eloszlatnék.

Nem mondom hogy legyetek nyitott kapcsolatban mert az a jó, csak kielemzem.

Nem igaz hogy az ilyen férfi nem szereti a párját vagy tárgyiasítja és odaadja más férfinek.

Mert aki ilyen fétises, ilyenkor minél jobban szeretem, minél több az érzelem, annál izgatóbb ha valaki máshoz is vonzódik ha mást is élvez.

Nem voltam nyitott kapcsolatban csak fantáziáltam róla.

Ilyenkor abba élem bele magam mennyire jó érzés lehet a nőnek, vagyis a nő fel van izgulva az engem felizgat.

Az az ellent mondás hogy az én párom, szeret, nem hagy el, de mégis élvez más férfit (akiben ilyenkor konkurenciát látok) egyrészt ad biztonság érzetet és siker élményt mert bármilyen nagy élvezetet ad neki a férfi akkor sem hagyott el engem a párom. Vagyis annyira értékes vagyok neki.

Nem tartom jó ötletnek egy hűtlen nőt tartani hogy kiéljem ezt a vágyam. Inkább élem ki képzeletben.

Aki hűséges az szerintem jobban szeret (nem minden esetben) mert ellen tud állni a kisértéseknek, annyira fontos vagyok, vagy a saját erkölcse is.

jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszi, érdekes :)
jún. 21. 16:24
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny vagyok és rosszul esne egy hűtlenség, nincs is kedvem olyan nővel leélni az életem. Viszont szexuálisan izgatónak érzem ha hűtlen egy nő, viszont ha elmúlt a felizgulás akkor ott a fájdalom hogy miért nem szeretett annyira hogy hűséges legyen.

Nem könnyű ez. Előnye hogy ha megvan az igazid akit nem akarsz elhagyni de valahány év után megcsal, akkor ez a képességed segít megbocsátani, meg utána jobban kivánod őt ahányszor eszedbe jut hogy miket élvezhetett mással. Már akinek ilyen fétise van.

jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De azért megengeded ugye, hogy ismerkedjek?
jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!