Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis mellben mi a vonzó szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellben mi a vonzó szex közben?

Figyelt kérdés

Férfiak véleménye érdekel.

Én nagyon lefogytam egy betegség miatt, a D-s mellemből harmad akkora lett. Régen élveztem a szexet, büszke voltam a melleimre, de most semmi önbizalmam. A férfi barátaim általában azt mondják, hogy a kis mell is lehet vonzó, de én az ágyban ezt nem annyira tudom elkepzelni. Nem akarok senkit megbántani, csak érdekel a ferfial véleménye.


jún. 19. 14:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az enyém se valami nagy 22/L vagyok.

De vágyom majd rá a jövőben hogy nagyok legyenek

jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

Imádom a kicsi melleket! Sose érezzétek magatokat emiatt rosszul! Szerintem irtó szexi. Engem legalábbis nagyon be tud indítani


F

jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmagyarázni.🤷Elvileg fordítva kell hogy gondoljam, az összes erre vonatkozó teória szerint, de nekem pont hogy a nagy mellek sosem jöttek be
jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Neked sose volt önbizalmad.
jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Képzel el én pont a kis melleket szeretem, annak van egy szexi kisugárzása.
jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%
Jaj te szegény. Ha a kis melled miatt van komplexusod, hogy viselnéd ha kis farkú pasi lennél? A mell nem vesz részt aktívan a szexben lehet bármekkora nem azon fog múlni a minőség. Ellenben ha kicsi a farok az tényleg szopás. Sírj máshol.
jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagyok és csak a közepes sőt inkább a kisebb, amihez vonzódom, de persze azért valamennyi domborulat legyen.
jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!