Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis mellben mi a vonzó szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellben mi a vonzó szex közben?

Figyelt kérdés

Férfiak véleménye érdekel.

Én nagyon lefogytam egy betegség miatt, a D-s mellemből harmad akkora lett. Régen élveztem a szexet, büszke voltam a melleimre, de most semmi önbizalmam. A férfi barátaim általában azt mondják, hogy a kis mell is lehet vonzó, de én az ágyban ezt nem annyira tudom elkepzelni. Nem akarok senkit megbántani, csak érdekel a ferfial véleménye.


jún. 19. 14:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha össze tudja vele fogni a farkam, akkor az már jó méret
jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De a páromé az es le nem cserélném. Huszonkétéve csak az enyém.
jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen az tetszik.


Én azt nem értem hogy a nagyban mi a vonzó? Olyanok mint valami tőgy....

jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Én imádom a teljesen laposat csak bimbóból, és bimbóudvarból áll, és a nagyot is. De szerintem minden mell gyönyörű a nővel együtt!
jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez férfiként szerintem akkor lehet nagyon frusztráló, ha mondjuk a barátnőm E kosarsas melleiből lefogyna, odalennének a mellei is. Mert megszoktam, hogy nagyok a mellei, imádom is a nagy ciciket, hiányozna, ha nem lenne.

De egy pasi, aki úgy jön össze veled, hogy látja mekkora a melled, azt nem fogja zavarni. Én nagymell párti vagyok, de a kicsikre is feláll, azok is nagyon izgatóak.

jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15: Igen, ugyanezt érzem nőként is. Világ életemben nagy mellem volt, hozzá szép arcom és jó alakom is van, így éreztem magam "teljesnek", mindig sok udvarlóm volt. Most is ugyanúgy megnéznek az utcán, de pl. fürdés után meztelenül nekem nagyon nincs már önbizalmam és nem tudom elképzelni, hogy ugyanolyan önbizalommal legyek valakivel, mint régen. Sajnos sokat nem tudok tenni, vagy elfogadom vagy elmegyek műtétre.
jún. 19. 15:21
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek nincs nagy melle lehet nagyon vonzó. Ha az ember azt látja rajta az ágyban, hogy magabiztos és élvezi a dolgot nem számít a mell mérete, lehet vele(d) extra a szex. :)
jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kezükbe illik, kitolti azt, jól meglehet markolni hisz kezünkbe illően pici és ez jó.

És ugyan úgy lehet szopni, izgatni a bimbot

jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Akis_hamis ***** válasza:
52%
Ha valaki odaadóan csókolná a melléd, kényeztetné őket, akkor megjönne az önbizalmad újra? 😁
jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
A kis mell talán kevésbé lóg. De ez olyan, hogy miért a szőke tetszik. Mert az tetszik. Ezért tetszik a kis mell.
jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!