Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis mellben mi a vonzó szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellben mi a vonzó szex közben?

Figyelt kérdés

Férfiak véleménye érdekel.

Én nagyon lefogytam egy betegség miatt, a D-s mellemből harmad akkora lett. Régen élveztem a szexet, büszke voltam a melleimre, de most semmi önbizalmam. A férfi barátaim általában azt mondják, hogy a kis mell is lehet vonzó, de én az ágyban ezt nem annyira tudom elkepzelni. Nem akarok senkit megbántani, csak érdekel a ferfial véleménye.


jún. 19. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyan az mint a nagyban. Ez tetszik, ezt szeretem markolászni, csókolgatni, kényeztetni.
jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Semmi a kis mell is lehet nagyon vonzó,számomra sokkal vonzóbb mint a nagy.
jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal korában (szerelmünk és házasságunk elején) a feleségemnek sem voltak nagyok. Éppen beleillettek a markomba. Végtelenül élveztem, de ő is.

Kérdező, ne csüggedj! Más helyen is olvastam, hogy sok férfi imádja, de sok van olyan is, aki a nagyobb melleket kedveli. Neked is akad még vaalki.

jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert olyan kislányos amivel nagyon sokat es izgalmasakat lehet játszani 😊😉
jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Nekem semmi, egyszer voltam kb lapos lánnyal mintha fiú lett volna felettem
jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy nagyon egyszerű válasz:

A mell, az mell akkor is, ha kicsi és akkor is hogyha nagy.


Egy mell nem attól lesz kívánatos, hogy nagy a mérete. Rengeteg más dolog is számít, mint például a bőr, a bimbóudvar, a forma stb.. de legjobban az fog számítani, hogy ki számodra az a személy akivel megtudod élni az intimitást.

jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Gőzöm nincs mi az a D-s mell, nem értek hozzá. Ha belefér a tenyerembe, akkor az nekem már tetszik. Az ilyen pattanás méret az nekem nagyon nem jön be. Zavaró.
jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Semmi.
jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom megmondani,de nekem a kisebb tetszik. De hogy lehet, hogy a melled kisebb lett a fogyástól? Esetleg nem csak neked tűnik úgy?
jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vonzó persze. De ez teljesen férfi függő.
jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!