Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: Milyen érzés ez nektek mi jár a fejetekben olyankor?

Figyelt kérdés

Milyen érzés ha a nő "erőszakol" meg titeket?

Ha pl.: akarod vele és hirtelen felindulásból csókolózni kezdtek de a nő kezdeményez mindent és hirtelen könnyedén eléd térdel és kiveszi neked majd elkezd sz*pni téged.

Aztán a végén le is nyeli?

Ez nektek milyen érzés?



#orális #nyelés #milyenérzés
jún. 19. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 Idézőjelben van az "erőszakol" szól! Ha nem érted ez mire való, akkor ülj neki nyelvtanozni! Amúgy jobb dolgod nincs, mint itt kötekedni?
jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9/11 es:

Tudd értelmezni az írásjeleket mielőtt kommentelsz

Az "IDÉZŐJEL"

Ez alatt azt értem erőszaknak hogy a pasiknak milyen érzés ha egy nő erőszakos módon kezdeményez a férfi élvezeteinek

jún. 19. 13:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi életében volt ilyen, jó érzés, de semmi extra, lényegtelen ki "erőszakol".

Viszont volt egy csajom, aki ki akart kötözni, persze engedtem neki, de utána viszont szó szerint meg tudott erőszakolni, mert felállította a farkam, ez ellen nem tud a férfi mit tenni, majd (mivel ágyon feküdtem kikötözve), nekem háttal beleült a farkamba, és addig ugrált benne, néha leszállt és kézzel verte, de kegyetlen sebességgel, amíg a puncijába élveztem, ha akartam, ha nem.

Persze kikötözni sose tudott volna még 10 nő se, ha nem engedem magam.

jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13. Hüüüü! Te milyen erös vagy? Még 10 sem?:-)
jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés, amikor a nő ennyire akarja és kívánja a farkat és nagyszerű érzés megadni neki megadni azt amit akar, ilyenkor még nagyobb élvezettel kapja az adagot. :)
jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elém térdelő "erőszaktevő", LOL :D
jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A legjobb, kedvencem.
jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!