Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak körében mennyire elfogadott ha a nő nem akar orált adni(és kapni se annyira)??

Figyelt kérdés
jún. 18. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Párom kb 25 nővel volt. Ebből 1 volt hajlandó csinálni neki és jó is volt. Szerinted...? Már lemondott róla. Igazából ő elfogadta.
jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kb 100 férfiből 1 ha akad ilyen.
jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Én igénylem az orált. Az a legizgatóbb. Nem voltam még olyan nővel, aki nem csinálta és nem is szeretnék ilyen nőt.

Itt az első írta, hogy 25nőből egy sem csinálta a pasijának. Na ez konkrétan full kamu. Gondolom a pasija hazudta ezt neki, csak nem értem, hogy miért tette? Valszeg így akarta lenyugtatni a mostani nőjét, mert ő éppen nem szeret cumizni. "Semmi baj kicsim ha nem szopsz, 25 nőm volt, egyikük sem szopott, ez a normális" xd

jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

#3

Gáz vagy. Aki csinálta neki, az is hisztizett. Köztünk ilyen gond nincs. Te is csak köteledni tudsz.

jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
#4 Te tényleg elhiszed, hogy 25nője volt és egy sem szopta le? Szerintem ez a gáz! xd
jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam, hogy egy sem. Szövegértés egyes, leülhetsz. Ismételd meg az első osztályt.
jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadhatatlan.
jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem orálozik nekem egy nő, akkor abból gyorsan ex nő lesz.
jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
#6 milyen kis harcias vagy! Nem csodálkozom, hogy a pasid bele törődött. Gondolom belefáradt, mert őt is szénné oltod, ha felhozza a cumi témát xd
jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg megoldja mással, aki szereti csinálni.
jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!