Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kaptatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kaptatok már olyan visszajelzést lánytól, hogy kicsi a vesszőtök és nem tudtátok kielégíteni őt?

Figyelt kérdés
jún. 15. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, volt rá példa. :(
jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem volt elég kemény azt mondta
jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem!
jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek, még csak olyan visszajelzést kaptam, hogy ilyen jót még nem szeretkeztek. Egy lány se volt úgy, hogy egy szex után eltünt volna.
jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak olyat hogy ovatosabban, es ne olyan mélyre
jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem 45f M38x120-as szerszámmal
jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Rövid kapcsolat végén, ami eleve azért következett be, mert félrekacsintgatott és mikor ezzel szembesítettem, akkor jött ezzel és hasonló dolgokkal. Nem érintett meg, mivel teljesen tiszta volt, hogy sértegetésnek szánja, őt viszont igen, hogy nem húztam fel magam rajta. Ebből meg azt a következtetést vonta le, hogy akkor biztos nem is volt fontos a számomra és csak kihasználtam.:)
jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem unjátok még?
jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!