Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg neki anélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki anélkül hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt fiúmmal mindketten szeretjük egymást! de még is van egy gond amit nem tudom hogy mondjam meg neki anélkül hogy ne bántsam meg, fiúmnak elég kicsi a mérette, szinte nem is érzem hogy bennem van, több pózban is próbáltuk már de nem tudtam elélvezni! szinte magamra haragszom amiért nem érzem őt, szeretem meg helyes fiú! olyan izé dolog a mérete miatt szakítani

jún. 9. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
És ha megmondod neki, akkor megnő varázsütésre? Ez így is úgyis kellemetlen lesz neki. Még ha meg is egyeztek abban, hogy majd használ műbrét, az neki miért jó?
jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Popsiban sem érzed rendesen?
jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Már megint ezek a ksmu pöcsméregetős kérdések.
jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy sajnos már nem szereted. Ne mondd meg, hogy ezért szakítasz.
jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
jaja. Mindegy mekkora, de ne legyen kicsi.
jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4es olyan rosszul érzem magamat ez miatt, nem akarok egy szemét picsa lenni! de az is rossz hogy sose érzem őt magamban és orgazmusom sincs! nem tudom mi legyen így
jún. 9. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csikló orgazmusod van? Mond neki, hogy próbálkozzon ott.
jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Ő hogy tudná úgy megmondani neked, hogy tág a hüvelyed, úgy, hogy ne bántson meg?
jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
AZ is lehet hogy neked nagy a pi.ád.
jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Pénisz köpeny.
jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!