Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg neki anélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki anélkül hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt fiúmmal mindketten szeretjük egymást! de még is van egy gond amit nem tudom hogy mondjam meg neki anélkül hogy ne bántsam meg, fiúmnak elég kicsi a mérette, szinte nem is érzem hogy bennem van, több pózban is próbáltuk már de nem tudtam elélvezni! szinte magamra haragszom amiért nem érzem őt, szeretem meg helyes fiú! olyan izé dolog a mérete miatt szakítani

jún. 9. 15:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az üzenetet! igen hasznos lehet
jún. 9. 22:21
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a méretén nem tud változtatni, bárhogy is akar... Hányadik partnerei vagytok egymásnak? Korábban, nagyobb méretű sráccal élvezted?

Hány éves? Hátha nő még neki egy kicsit...

jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ő a 3. férfi az életemben, neki úgy tudom egy barátnője volt előttem, igen mindig volt orgazmusom, előző páromnak szerintem vagy nem is tudom, nem mértem soha egyik fiúm méretét se! de előző páromnak akkora mérete volt hogy amikor lovaglóban voltam rajta akkor sem fért be teljesen (lovaglóban tudok a legjobban elélvezni) párom 26 éves
jún. 12. 18:09
 14/16 anonim válasza:
100%
Szakítottatok?
júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
sajnos igen, szakítottunk
júl. 12. 14:53
 16/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam el barátomnak a méret problémát, nem akartam ezzel is bántani, nem érdemelte meg! mert amúgy jó lett volna a kapcsolatunk, de annak sem láttam értelmét hogy együtt vagyok valakivel és még sem jó a nemi életem! ez így nem mehet öröké, úgy sem vezetne jóra!
júl. 15. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!