Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Héhl kérdése:

Ti mit tennétek a helyembe? Az apám ugy tartja hogy a leszbik olyanok mint a leprások még kezet se fogna velük, igy hogy mondjam meg neki hogy az vagyok anélkül hogy meg ölne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
"Apu, leszbikus vagyok. Ha tetszik, ha nem, ezen úgysem tudsz változtatni."
2016. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Vele elsz meg?
2016. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell ezt neki megmondani. A párválasztásod, életed pedig te éled, majd rájön, ha akar.
2016. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk is van ilyen a családba.. Ès kb,kiírtaná őket.. Meg,nem fogna velük kezet mert betegsèget terjesztenek.. Hát hiába családtag,ès nm tudnak semmiről se. Elküldtem úgy a náthába..

Amíg együtt èlsz velük ès függsz tőlük..eszed ágába ne álljon elmondani! Ezt komolyan mondom.

Kímèld meg magad ezektől,aztán hamár nem ott èlsz elmondod őszintèn.. Az ha utána olyan lesz amilyen az ő lelkèn szárad..tudjon is tükörbe nèzni^^


23/L/L

2016. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnia.
2016. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád tudja? Ha a lányom ilyet mondana, meglepődnék de nem ítélném el, mert ugyan az a kedves és gyönyörű okos lány csupán nem a pasik tetszenek neki. Az apja előtt is ki állnék érte" tűzön vizen át"!
2016. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg apukádnak, hacsaknem bányász, hogy nyugodjoneg, már egy jópárral kezet fogott élete során, pl a munkahelyén. :)


Rólam a férfiak nem mondják meg, hogy leszbikus vagyok; főleg, akivel felületes a kapcsolatom. Aki jobban megismer, az rájön, hogy valami nem oké, mert a lányos külső fiús szívet takar. :D


Hogy mit tegyél? El ne mondd! A saját érdekedben. Ha majd külön költözöl, és szükségét érzed, akkor mondd el.


Addig pedig kitartás kicsilány. :) Én már 18 évesen elköltöztem otthonról, de csak 24 évesen mondtam el nekik, mert szerintem gyanították. Egyszer mondtam, van valakim, anya egyből kérdezte, és férfi az illető? Mondom, nem. Ja, jó. Hát ennyi volt. ;)

2016. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagyon jó fiúbarátom, aki hetero volt. Őt mutattam be otthon, hogy a barátom, ő meg eljátszotta a szerepet, hogy béke legyen. Aztán persze pár év után bevallottam, hogy leszbi vagyok, de még sokáig nem álltam erre készen.
2016. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!